2016-2017 Donor and Volunteer Honor Roll
Parents of Current Students and of Alumni
Key
# Years giving
KCF Kalamazoo College Fund Donor
1833 1833 Society Member
HAA Hornet Athletic Association Donor
HC Hornet Club Member
D Designated Gift Donor
G Gifts In Kind Donor
PPLC President’s Parents Leadership Circle Member
STETSON Stetson Society Member
V Volunteer
- Anonymous (3)
- Cynthia Abrams 5-9 KCF
- David Abrams 5-9 KCF
- Marc Abrams 5-9 KCF
- Catherine Adams-Gravley ’83 15-19 KCF
- Debra Agee 5-9 KCF
- Russell Agee 5-9 KCF
- Osamu Aishima 20-24 KCF
- Yoshiko Aishima 20-24 KCF
- Jan Akervall 1-4 KCF
- Liz Akervall 1-4 KCF
- Alice (Duncan) Akin ’48 35+ KCF
- Christine Allen 5-9 KCF
- James Allen 5-9 KCF
- Alan Amendt 25-29 KCF
- Diane Amendt 25-29 KCF
- Jerome Amrhein 1-4 KCF
- Kathleen Amrhein 1-4 KCF
- Harriet Amsler 10-14 KCF
- Rolf Amsler 10-14 KCF
- Catherine Amundsen 15-19 KCF
- William Amundsen 15-19 KCF
- David Anderson 15-19 KCF
- Harold Anderson 25-29 KCF
- Mary Anderson 25-29 KCF
- Chris Andrews 1-4HAA
- Katie Andrews 1-4HAA
- Maryann Angelini 1-4 KCF
- Amy (Meyers) Applin ’88 10-14 KCF
- Luis Arcienega 5-9 KCF
- Katherine Arendash 1-4 KCF
- Luke Arendash 1-4 KCF
- Muhammad Arif 1-4 KCF
- Mark Arquette 1-4HAA
- Anthony Asher Jr. 1-4 KCFHC PPLC
- Darlene Asher 1-4 KCFHC PPLC
- Avery Aten ’69 35+ KCF
- Marcia (Wingard) Aten ’68 35+ KCF
- Ricardo Ayala 1-4 KCFHC PPLC
- Sonia Ayala 1-4 KCFHC PPLC
- Mary Babcock 5-9 KCF
- Ralph Babcock 5-9 KCF
- Sumedh Bahl 1-4 KCF PPLC
- Dorothy Bainbridge 5-9 KCF
- Albert Bair 5-9 KCF
- Priscilla Baker 35+ KCF
- Robert Baker ’66 35+ KCF
- George Baldwin ’75 30-34 KCF
- Kathleen Baldwin 30-34 KCF
- Patrica Baldwin 1-4 KCF
- William Baldwin 1-4 KCF
- George Ball 5-9 KCF
- Katherine Ball 5-9 KCF
- Harold Ballen 20-24 KCF
- Kathryn Baran 20-24 KCF
- Donna Bargo 25-29 KCF
- John Bargo 25-29 KCF
- Barbara Barnes ’94 5-9 KCF
- Adela Barrientos 1-4 KCF
- Perry Bassett 1-4 KCF
- James Batzer 20-24 KCF
- Dorothy Bauer 35+ KCF
- John Baumgartner Jr. ’78 30-34 KCF
- David Baxter 10-14 KCF
- Elaine Baxter 10-14 KCF
- Kimberly Baylis 1-4 KCF
- Kim Beattie ’72 30-34HC PPLC
- Wendy Beattie 30-34HC PPLC
- Doris Beck 5-9 1833
- Eric Beck 5-9 1833
- Jonathan Becker ’73 10-14 KCF
- Ruth Becker 10-14 KCF
- Dhiraj Bedi 1-4 KCF
- Jeffrey Beehler ’81 20-24 KCFHAA
- Lori Beehler 20-24 KCFHAA
- Wayne Beehler 30-34 KCFHAA
- Carl Bekofske ’64 35+ 1833
- Karen (Glomp) Bekofske ’63 35+ 1833
- Muriel Bell 25-29 KCF
- Robert Bell 25-29 KCF
- Clifford Bellers 20-24 KCF
- Sharon Bellers 20-24 KCF
- Jean Beltz 1-4 KCF
- David Benner 20-24 KCF
- Sharon Benner 20-24 KCF
- Celeste Bennett 1-4 KCF
- Joann Bennett 1-4 KCF
- Timothy Bennett 1-4 KCF
- Andrew Berger 1-4 KCF
- Ann (Burt) Berger ’71 25-29 1833
- Bradley Berger ’72 25-29 1833
- Linda Berger 1-4 KCF
- Rajwant Bhullar 1-4 KCF
- Tarlochan Bhullar 1-4 KCF
- Patte Bishop 5-9 KCFHAA
- Peggy Bistolarides 5-9 KCF
- Peter Bistolarides 5-9 KCF
- Donna Blackall 15-19 KCF
- Matthew Blackall 15-19 KCF
- Renee Blair 5-9 KCF
- Anne Blatchford ’82 25-29 1833HC PPLC STETSON
- Helen Blatchford 5-9 KCF
- Georgina Bliss-Marshall 1-4 KCF
- Victoria Boatemaa-Aikins 1-4 KCF
- Diana Boice 5-9 KCF
- John Bolin ’65 30-34 KCF
- Sandra (Blaine) Bolin ’65 30-34 KCF
- Farhad Bolourchi 1-4 KCF
- Shadi Bolourchi 1-4 KCF
- Amy Bongard 1-4 KCF
- Daniel Bonifacio 20-24 KCFHC PPLC
- Jennifer (Schell) Bonifacio ’87 20-24 KCFHC PPLC
- Beverly Bonning 5-9 KCF
- Lynda Bonnivier 1-4HAA
- Todd Bonnivier Sr. 1-4HAA
- Gayle Booth 30-34 KCF
- James Booth ’73 30-34 KCF
- Lisa Booth 1-4 KCF
- Philip Booth 1-4 KCF
- George Bornstein 1-4 D G
- Jane Bornstein 1-4 D G
- Joseph Boulton 1-4HAA
- Mary Boulton 1-4HAA
- Anne Bowhay 10-14 KCF
- Brigette Bowler 1-4 KCF
- Helen Bowser 20-24 KCF
- Richard Bowser ’56 20-24 KCF
- Stuart Boyer 1-4 KCF
- Dennis Bozyk 1-4 KCF
- Elizabeth Bozyk 1-4 KCF
- Loris Brakeman 35+ KCF
- Elizabeth Brand 15-19 KCF
- Richard Brand Jr. 15-19 KCF
- Alexander Brankiewicz 10-14HAA
- Judith Brankiewicz 10-14HAA
- William Brave 1-4 KCF
- Barbara Bresnahan 5-9HC
- David Bresnahan 5-9HC
- Catherine Brockington 20-24 D
- Richard Brodhagen 1-4 KCF
- Ann Brown 10-14 KCF
- Donald Brown 30-34 KCF
- Elizabeth Brown 1-4 D
- Joanne Brown 35+ 1833 STETSON
- Latawnya Brown 1-4 KCF
- Mary Brown 30-34 KCF
- Robert Brown Jr. 10-14 KCF
- Tom Brown ’67 35+ 1833 STETSON V
- Dian Brownell 30-34 1833 STETSON
- Roger Brownell ’68 30-34 1833 STETSON
- Shelley Brown-Gianino 20-24 1833
- Nicholas Brownlee ’69 25-29 1833
- Veronica Brownlee 25-29 1833
- Francine Bruder-Melgar ’83 10-14 KCF
- Kathleen Brueger 1-4 KCF
- William Brumsickle 5-9 KCF
- Michelle Bryson 1-4 KCF
- William Bryson 1-4 KCF
- Ann Buckley 30-34 KCF
- Joseph Buckley 30-34 KCF
- Kim Buckley 5-9 KCF
- Margaret Buckley 5-9 KCF
- Lisa Burczyk 1-4 KCF
- Richard Burczyk Jr. 1-4 KCF
- Daniel Burk ’83 25-29 KCF
- Linda (Fleetwood) Burk ’83 25-29 KCF
- Marsha Burley 15-19 KCF
- Ann Burnett 1-4 KCF
- Ken Burnett 1-4 KCF
- Tina Burnight 5-9 KCF
- Larry Burns 5-9 KCF
- Donald Burrough 35+ KCF
- Suezanne (Storch) Burrough ’68 35+ KCF
- Don Burton II 10-14HAA
- Susan Burton 10-14HAA
- Mark Butler ’85 20-24 KCF
- Nancy (Stright) Butler ’85 20-24 KCF
- Claude Buttrey 1-4 KCF
- Karen Buttrey 1-4 KCF
- Alice (Jameson) Caddow ’71 25-29 KCF STETSON
- April (Kenworthy) Cafmeyer ’79 20-24HAA
- David Cafmeyer ’81 20-24HAA
- Christine Callahan 1-4 KCF
- Michael Callahan 1-4 KCF
- Darcy Campbell 1-4 KCF
- John Campbell 1-4 KCF
- Jean Cares 1-4HAA
- John Cares 1-4HAA
- Steven Carey 1-4 D
- Patricia Carlin 5-9 KCF
- Douglas Carpenter 5-9 KCF
- Susan Carpenter 5-9 KCF
- Denise Carr 10-14 KCF
- Marcia Carr 1-4HAA
- Thomas Carr 10-14 KCF
- Carol (Burt) Carra ’69 30-34 1833 V
- Phillip Carra ’69 35+ 1833
- Betsy Carter 1-4 KCF
- Joan Carver 5-9 KCF
- Norman Carver Jr. 5-9 KCF
- Helyn Castle 5-9 KCF
- John Castle 5-9 KCF
- Sharon Castle 1-4 KCFHAA
- William Castleberry 1-4 KCF
- James Cavallo ’72 35+ KCF V
- Robert Cebelak 5-9HAA
- Dianne Cermak 20-24 KCF
- Gregory Cermak 20-24 KCF
- David Chalk 25-29 KCF
- Joan Chalk 25-29 KCF
- Dennis Chandler 20-24HC
- Simone Charter-Harris 5-9 KCF
- Weiping Chen 1-4 KCFHAA
- William Chenoweth 10-14 KCF
- Janine Chey 1-4 KCF
- William Chey 1-4 KCF
- John Chipman 1-4 KCF
- Lynne Chipman 1-4 KCF
- Brian Cho 1-4 KCF
- Teresa Chong Lieber 1-4 KCF
- Jane Chronis 1-4 KCF
- Steven Chronis 1-4 KCF
- Katherine Clahassey 1-4 KCF
- Barbara (Friese) Clapp ’63 30-34 KCF
- William Clapp ’63 35+ KCF
- Barbara (Goodsell) Clark ’47 35+ KCF
- Robert Clark 1-4 KCF
- Sarah Clark 1-4HC PPLC
- Sharon Clark 1-4 KCF
- Stephanie Clarke 1-4 KCF
- Darrell Clay 15-19 KCF
- Diana Cleland 1-4 KCF
- James Clevenger 1-4 KCFHAA
- Veronica Clevenger 1-4 KCFHAA
- Charles Clifford 20-24 KCF
- Martha Clifford 20-24 KCF
- Richard Coffey 1-4 KCF
- Evah Cole 5-9HAA
- Judith (Katz) Cole ’61 15-19 KCF STETSON
- Scott Cole 5-9HAA
- W John Cole 15-19 KCF STETSON
- Dallas Coleman 5-9 KCF
- Janice Coleman 5-9 KCF
- Julia Collado 1-4 KCF
- Alison Colton 5-9 KCF
- Seth Colton 5-9 KCF
- Ann Compton 1-4HC PPLC
- Michael Compton 1-4HC PPLC
- Sally Cook 1-4 KCF
- Stephen Cooperrider 1-4 KCF
- Joanne Coquillard 25-29 KCF
- Mary Costin 5-9 KCF
- Robert Craft Jr. 5-9 KCF
- Charles Crew 15-19 KCF
- Judith Crew 15-19 KCF
- Alan Croft 5-9 KCF
- Peggy Cummins 5-9 KCF
- Kiran Cunningham ’83 15-19 KCF
- Carol (James) Czajkowski ’68 1-4 KCF
- Jennifer Czajkowski 1-4 KCF
- Robert Czajkowski 1-4 KCF
- Balraj Dahiya 1-4HAA
- Mikku Dahiya 1-4HAA
- Christine Dairaghi 1-4HAA
- Daniel Dairaghi 1-4HAA
- Jack Daleiden 25-29 KCF
- John Dallman 1-4 KCF
- Kathleen Dallman 1-4 KCF
- Martha Dalluge 5-9 KCF
- Thomas Dalluge 5-9 KCF
- David Daly ’81 25-29 D
- Arun Dass 1-4HAA
- Sonali Dass 1-4HAA
- Paul Davenport 5-9 KCF
- Barbara Davis 10-14 KCF D
- Brenda Davis 10-14 1833
- Don Davis ’55 35+ 1833 STETSON
- Evelyn (Biek) Davis ’54 35+ 1833 STETSON
- Lurena Davis 5-9 KCF
- Lynn Davis 10-14 1833
- Robert Davis 10-14 KCF D
- Dwain DeBack 1-4 KCF
- Gary Decker 5-9 KCF
- Sandra DeHollander-Kraushaar 30-34 KCF
- Francis Deisinger 5-9 KCF
- Sarah Delia 30-34 KCF
- Thomas Delia 30-34 KCF
- Marlene Denenfeld 5-9HAA
- Stephen Denenfeld 5-9HAA
- Joanne Dennis 5-9 KCF
- William Dennis 5-9 KCF
- Al DeSimone 5-9 1833HC D
- Lynne DeSimone 5-9 1833HC D
- Jeffrey Desjardin 1-4HAA
- Dennis Devine 5-9HAA
- Patricia Devine 5-9HAA
- John De Vos ’53 35+ KCF
- Karen (Lake) De Vos ’59 35+ KCF V
- Christopher De Witt 1-4 KCFHAA
- Kim Dickinson 15-19 KCF
- Scott Dickinson ’76 15-19 KCF
- Carmen DiFranco 1-4HAA
- Mary DiFranco 1-4HAA
- Greg Diment ’84 15-19 1833 PPLC STETSON V
- Nancy Diment 5-9 KCF
- Mary (Joslin) Discher ’50 35+ 1833
- Wendell Discher ’49 35+ 1833
- Catherine (Tourney) Doherty ’80 30-34 KCF
- David Doherty 30-34 KCF
- Michael Dombos 5-9 KCF D
- Douglas Donoho ’77 25-29 KCF
- Melissa Donoho 25-29 KCF
- Kerri Donovan 1-4HAA
- Steve Donovan 1-4HAA
- John Doty 35+ KCF
- Marilyn (Ludwig) Doty ’61 35+ KCF
- Elizabeth Doyle 20-24HAA
- James Doyle 20-24HAA
- David Drentlaw 1-4 KCF
- Kathleen Drouin 5-9 KCF
- Thomas Drouin 5-9 KCF
- Annette Duchamp 30-34 KCF
- David Duchamp 30-34 KCF
- Anne (Buckley) Dueweke ’84 20-24 KCF
- Anthony Dugal 10-14 KCF
- Sandy Dugal 10-14 KCF
- Chiara Duggan 5-9 KCF
- Paul Duggan 5-9 KCF
- Carol Dunleavy-Chandler ’82 20-24HC
- David Dunn 15-19 KCF
- Diane Dupuis ’80 1-4 D
- Barbara DuRoss 1-4HC PPLC
- Ronald DuRoss 1-4HC PPLC
- John Dykema 1-4HC PPLC
- Nancy Dynes 1-4HC PPLC
- William Dynes 1-4HC PPLC
- Elaine Eachus 10-14 KCF
- Christine (Jackson) Earl ’92 5-9 KCF
- George Earl ’92 5-9 KCF
- Dawn Eathorne 5-9 KCF
- Scott Eathorne 5-9 KCF
- Diane Eberts 15-19 D
- Randall Eberts 15-19 D
- Robert Edwards 1-4HC PPLC
- Manfred Egerer 5-9 KCF D
- Arlene Ehrean 20-24 KCF
- Roger Ehrean 20-24 KCF
- Fred Einspahr 35+ KCF D
- Susan Einspahr 35+ KCF D
- Amy Eisenbeis 1-4HAA
- Kevin Eisenbeis 1-4HAA
- Barbara Eldridge 30-34 D
- Larry Eldridge ’58 20-24 KCF
- Mary Eldridge 1-4 KCF
- Janice Ertle 5-9 KCF
- Steve Ertle 5-9 KCF
- Allen Ettenger 5-9 KCF
- Molly Ettenger 5-9 KCF
- Alton Ettwein Jr. 1-4 KCF
- Molly Ettwein 1-4 KCF
- Jeffrey Evans 30-34 KCF
- Lisa (Engel) Evans ’83 30-34 KCF
- Chris Fairhall 1-4 KCF
- Lisa Fairhall 1-4 KCF
- Barbara Faller 1-4 KCF
- Richard Faller 1-4 KCF
- Timothy Farley 1-4 KCF
- Constance Ferguson 30-34 KCF
- Steve Ferguson 30-34 KCF
- Peter Fiekowsky 5-9 D
- Sharon Fiekowsky 5-9 D
- David Filkin ’65 35+ 1833
- Thomas Finholt 25-29 1833HC D PPLC
- David Fischer ’59 35+ 1833 STETSON
- F. Conrad Fischer 35+ D
- Mary Ellen Fischer ’61 35+ 1833 STETSON
- Sonja Fischer 35+ D
- Eric Fisher 1-4 KCF
- Patrick Fitzgerald 1-4HC PPLC
- Paula Fitzgerald 1-4HC PPLC
- John Flanigan 5-9 KCF
- Therese Flanigan 10-14 KCF STETSON
- Linda Fletcher 5-9 KCF
- Vivian Flores 1-4 KCF
- Constance (Clements) Flynn ’68 5-9 KCF
- John Flynn 5-9 KCF
- Mary Foley 5-9 KCF
- Michael Foley 5-9 KCF
- Christopher Ford ’78 20-24 KCF
- Linda (Horsley) Ford ’78 20-24 KCF
- Helen (Strong) Foreman ’65 30-34 KCF
- The late Jack Foreman ’65 1-4 G
- Christine Forsch 20-24 KCF
- Randall Forsch ’83 20-24 KCF
- Suzanne Forsch 15-19 D
- Thomas Forsch 15-19 D
- Caroline Forsman 1-4 KCF
- Dean Forsman 1-4 KCF
- Barbara (McCabe) Fowler ’57 25-29 1833
- James Fowler ’56 30-34 1833
- Phyllis Fox 10-14 KCF
- Ronald Fox 10-14 KCF
- Gerald France 20-24 KCF
- Elizabeth Franklin 1-4HAA PPLC
- Michael Franklin 1-4HAA PPLC
- Thomas Frattinger 15-19 1833
- Virginia Frattinger 15-19 1833
- Judi Freudenburg 1-4 KCF PPLC
- Kirk Freudenburg 1-4 KCF PPLC
- Derrick Fries 1-4 KCF
- Katherine Fries 1-4 KCF
- Donald Frost ’65 35+ KCF
- LaVerne Frost 35+ KCF
- Hardy Fuchs ’68 35+ 1833
- Joe Fugate 35+ 1833 D G
- Louise Fugate 35+ 1833 D G
- Cynthia Fultz 1-4HAA
- Edwin Fultz 1-4HAA
- Alicia Gaitan 1-4 KCF
- Miguel Gaitan II 1-4 KCF
- Ricardo Galindo 30-34 KCF
- Patricia Gallagher 1-4 KCF
- Suzanne Gardner 30-34 KCF
- Wayland Gardner 30-34 KCF
- David Garman ’68 35+ 1833
- Mary (VanVleck) Garman ’71 30-34 1833
- Gloria Garton-Wise 1-4 KCF
- Ann Garvin 15-19 KCF
- Carla Garwood 1-4HC PPLC
- Duane Garwood 1-4HC PPLC
- Juana Garza 5-9 KCF
- Louis Garza 5-9 KCF
- Mary Geller 5-9 KCF
- Paul Geller 5-9 KCF
- Alfred Gemrich ’60 35+ 1833 D STETSON
- Anna Gemrich ’86 25-29 KCF PPLC
- Jean Gemrich 35+ 1833 STETSON
- Richard Gensterblum 1-4 KCFHAA
- Sherri Gensterblum 1-4 KCFHAA
- Carol Gertsch 5-9 KCF
- Gerald Getting 1-4 KCF
- Georges Ghafari 5-9 KCF PPLC
- Louana Ghafari 5-9 KCF PPLC
- Thomas Giancarlo ’79 10-14 1833
- Richard Gianino ’78 20-24 1833 V
- Kristine Gibson 1-4 KCF
- Scott Gibson 1-4 KCF
- Danette Gilhaus 1-4HAA
- Gregory Gilhaus 1-4HAA
- Susan Gilmore 30-34 D V
- Blanka Girard 1-4HAA
- Steven Girard 1-4HAA
- Nancy Glen 25-29HC
- Sally Goddard ’62 1-4 KCF
- Jose Gonzalez 1-4 KCF
- Beverly Goodwin 1-4 KCF
- David Gordon 15-19 KCF
- Margaret Gordon 15-19 KCF
- Mary Gorjance 10-14 1833
- Keith Grant 1-4 KCF
- Patricia Grant 1-4 KCF
- Adam Gravley ’84 15-19 KCF V
- Craig Green 15-19 KCF
- Clinton Greenstone Jr. 1-4 KCF
- Sandra Greenstone 1-4 KCF
- Gail Grieger 1-4 KCF
- Patricia Guenther 25-29 KCF
- Jaynellen Gulliver 25-29 KCF
- Stewart Gulliver ’90 25-29 KCF
- Lynn (Pierson) Gunnison ’67 30-34 KCF
- Kumud Gupta 1-4 KCF
- Uma Gupta 1-4 KCF
- Amy Hadiaris 1-4 KCF
- David Haffey 1-4 KCF
- Linda Haffey 1-4 KCF
- Thomas Hagadone 5-9 KCF
- Patricia Hahn 1-4 KCF
- Robert Hahn 1-4 KCF
- Ann (Wright) Haight ’69 35+ KCF
- Bruce Haight ’68 35+ KCF
- Julie Hakken 5-9 KCF
- Richard Hakken 5-9 KCF
- Amy (Mantel) Hale ’66 25-29 KCF D STETSON V
- Sandra Hale 5-9 KCF
- Thomas Hale 5-9 KCF
- Lynn (Hallberg) Hall ’67 35+ 1833
- William Hall ’67 35+ 1833
- Mary Halpert 35+ 1833HAA D STETSON
- Rick Halpert ’69 35+ 1833HAA D STETSON
- Caroline (Richardson) Ham ’48 35+ 1833 D STETSON V
- Deborah Hamel 1-4HAA
- Kenneth Hamel 1-4HAA
- Marilyn Hamer 1-4 KCF D
- Janice Hamilton 35+ KCF
- R. Dickey Hamilton 35+ KCF
- Christine Hammond 10-14 D
- Robert Hammond 10-14 D
- Aynslie Hanna 5-9 KCF
- Nicholas Hanna 5-9 KCF
- Jeffrey Hanneman 10-14 KCF
- Mark Hanselman 5-9HAA
- Sally Hanselman 5-9HAA
- Lois Hansen 30-34 KCF
- Norval Hansen 30-34 KCF
- Blane Hansknecht 1-4 KCF
- Jeanne Hansknecht 1-4 KCF
- Carolyn Hardiman 1-4 KCF
- Kevin Hardiman 1-4 KCF
- Suzanne Hardin 5-9 KCF
- Ronald Harding 1-4 KCF
- The late Virginia Harlow 35+ D STETSON
- Gary Harpe ’76 10-14 KCF
- Kendall Harris 5-9 KCF
- Charles Hartman Jr. 5-9 KCF
- Michael Hartman ’86 15-19 KCF
- John Hartmann 20-24 KCF
- Johanna Haupt 35+ KCF
- Norman Haupt 35+ KCF
- Margaret Hawkins 1-4 KCF
- Lestra Hazel 5-9 KCF
- Catherine Heller 1-4 KCF
- Constance Hendershot 10-14 KCF
- Dennis Hendershot 10-14 KCF
- Craig Hendrix 30-34 KCF
- Dana (Holton) Hendrix ’80 30-34 KCF
- Franz-Josef Henne ’85 1-4 KCF
- Jennifer (Mohr) Henne ’86 1-4 KCF
- Joseph Heppert 5-9 KCF
- Kathleen Heppert 5-9 KCF
- Manuel Hernandez 1-4 KCF
- Jeanne (Koistinen) Hicks ’80 10-14 1833
- Randy Hicks ’80 10-14 1833
- David Higdon ’83 20-24 KCF
- Sharon Higdon 20-24 KCF
- Horst Hildebrandt 5-9 KCF
- Karen Hildebrandt 5-9 KCF
- Angela Hill 1-4HC PPLC
- Bruce Hill 1-4HC PPLC
- Kevin Hill 1-4 KCF
- Sonia Hill 30-34 1833HAA
- A. Craig Hillemeier 15-19 KCF
- Marianne Hillemeier 15-19 KCF
- Jade Hill-VanGelderen 25-29 1833
- Barbara (Cook) Hinz ’72 35+ 1833 V
- Michael Hinz 35+ 1833
- Paul Hiyama ’49 35+ KCF
- Lynn Hobbs 20-24 KCF
- James Hogg ’74 30-34 1833 D G V
- Kathleen Hogg 30-34 1833 D G
- Arlene Hohn 5-9 KCF
- Roy Hohn 5-9 KCF
- Jannatara Hossain 5-9 KCF
- Gina Houcek 1-4 KCF
- Bonnie Hough 5-9 D
- David Hough 5-9 D
- Charles Houston 1-4 KCF
- Sarah Houston 1-4 KCF
- Christopher Howard 10-14 KCF
- Patricia Howard 25-29 KCF
- Kathryn Hudson 5-9HAA
- Richard Hudson 5-9HAA
- Russell Hudson 1-4 KCF
- Pamela Huey Thamann 1-4 KCF
- Joseph Hugan 1-4HAA
- Sheri Hugan 1-4HAA
- Elizabeth Hugel 5-9 KCF D
- Thomas Hulbert 10-14 KCF
- Christiane Hull 1-4 KCF
- Dallas Hull 1-4 KCF
- Kathleen Hunter 5-9 KCF
- David Hupp 10-14 KCF
- Sandra Hupp 10-14 KCF
- Judith Hurford 10-14HAA
- Richard Hurford 10-14HAA
- Jane (Schaafsma) Iannelli ’58 35+ D V
- Vincent Iannelli ’58 35+ D
- Patricia Ignatius 1-4 KCF
- Ann (Gillespie) Ingles ’65 25-29 KCF
- Sara Ingold 1-4 KCF
- Anthony Italiano 5-9 KCF
- Emi Ito 5-9 KCF
- Azra Jabeen 1-4 KCF
- Bradley Jackson ’83 20-24 KCF
- Lotta Jarnefelt-Burns 5-9 KCF
- Michele Jayne 1-4 KCF
- Hans Jensen 1-4 KCFHAA
- Margaret Jensen 5-9 1833
- Mary Jensen 1-4 KCFHAA
- Steven Jensen 5-9 1833
- Douglas Jenzen 5-9 KCF
- Elizabeth Jenzen 5-9 KCF
- Hilda Jeronimo 1-4 KCF
- Robert Jerow 1-4 KCF
- Meehee Joe 1-4 D
- Bruce Johnson ’76 25-29 KCFHAA
- Christopher Johnson 1-4HAA
- Cynthia Johnson 1-4 1833 PPLC
- Deloy Johnson 1-4 KCF PPLC
- Jay Johnson 1-4 1833 PPLC
- Jennifer (Hall) Johnson ’93 10-14HAA
- Joanne Johnson 10-14 KCF
- Laurel Johnson 5-9 KCF
- Robert Johnson II 1-4 1833 PPLC
- Sandra Johnson 1-4 1833 PPLC
- Sandra Johnson 1-4 KCF PPLC
- William Johnston 20-24 KCF
- Cathy Jones 1-4 KCF
- Linda Jones 15-19 KCF
- Mark Jones 15-19 KCF
- William Jones 1-4 KCF
- Joan Judd 35+ KCF
- Robert Judd ’63 35+ KCF
- Peter Junkin ’69 15-19 KCF
- Nancy Juopperi 1-4 KCF
- Sobha Kamath 1-4 KCF
- Sreenivas Kamath 1-4 KCF
- Ray Kamoo 1-4 KCF
- Carlton Kasdorf 1-4 KCF
- Marilee (Smith) Kaufman ’68 35+ 1833 STETSON
- Bonnie Kay 1-4 D
- B. Gregory Kelley 10-14 KCF
- Karen Kelley 10-14 KCF
- Robert Kelly ’61 35+ 1833 STETSON
- Sylvia (Schaaf) Kelly ’61 35+ 1833 STETSON
- Donald Kempster 5-9 D
- Gail Kempster 5-9 D
- Deborah (Boverhof) Kennedy ’78 35+ KCF
- John Kennedy Jr. 35+ KCF
- Nancy (Shanks) Kennedy ’57 35+ KCF
- Marge Kent 30-34HAA
- Robert Kent 30-34HAA
- Tommy Kesterson 1-4 KCF
- Dorothy Ketelaar 35+ KCF
- Jill Kiel 5-9 KCF
- Randy Kiel 5-9 KCF
- Constance Kienle 30-34 KCF
- Robert Kienle 30-34 KCF
- Diane Kiino ’74 30-34 KCF
- Laurence Kilburn 5-9 KCF
- Michael Killian ’72 20-24 KCF
- Sally (Krause) Killian ’72 20-24 KCF
- Clara Kim 1-4 KCF
- Kyung Kim 1-4 KCF
- Mary Kim 1-4 KCF
- Karen King ’77 30-34 KCF
- Margaret King 1-4 KCF
- David Kingsley 20-24HAA D STETSON
- Judy Kingsley 20-24HAA D STETSON
- John Kittredge 30-34 D
- Mary Kittredge 30-34 D
- Gregory Klenow 10-14 KCF
- Mary Klenow 10-14 KCF
- John Kline ’86 25-29 KCF
- Margie (Andreae) Kline ’86 25-29 KCF
- Kathleen Kline-Hudson 1-4 KCF
- Elana Klugman 1-4 KCF
- Donald Kluver 1-4 KCF
- Barbara Knister 25-29 KCF
- Barry Knister ’63 25-29 KCF
- Donald Knoechel ’80 30-34HAA
- Edwin Knoechel 35+ D
- Geraldine Knoechel 35+ D
- Teresa Knoechel 30-34HAA
- Michael Kobernick 1-4HC PPLC
- Michelle Kobernick 1-4HC PPLC
- Janet Koestner 30-34 KCF D
- Paul Koestner ’53 30-34 KCF D
- Lawrence Konst 1-4 KCF
- Carolyn Kooiman 5-9 KCF
- Kenneth Kooiman ’64 5-9 KCF
- Robert Kopecky ’72 30-34 D
- Janice (Brenner) Kopen ’68 30-34 KCF
- Robert Kopen ’68 30-34 KCF
- Margaret Koreman 1-4 KCF
- Neil Koreman 1-4 KCF
- Frances Koremenos 15-19 KCF
- Alan Korn 5-9HAA
- Angela Korn 5-9HAA
- Edward Kotowski 5-9 KCF
- Joanne Kouba 35+ KCF
- Donna (Danielson) Kountoupes ’66 25-29 1833
- Sam Kountoupes ’64 25-29 1833
- Gail Kowalski 1-4 KCF
- Thomas Kowalski 1-4 KCF
- Eveline Kozal 1-4HAA
- Kevin Kozal 1-4HAA
- David Kracht 1-4HC PPLC
- Sharlene Kracht 1-4HC PPLC
- Terry Krafft 1-4 KCF
- Laurie Krahn 10-14 D
- Roger Krahn 10-14 D
- Cheryl Krause 5-9 KCF
- Eric Krause 5-9 KCF
- Philip Kraushaar Jr. ’74 30-34 KCF V
- Nancy (Glomp) Kreilick ’58 35+ KCF
- Elisa Kreiner 5-9HAA
- John Krezoski ’69 35+ KCF STETSON V
- Susan (Oster) Krezoski ’69 35+ KCF STETSON
- Jean Kroger 25-29 KCF
- William Kroger Jr. 25-29 KCF
- John Kuch ’60 35+ KCF
- Martha Kuch 35+ KCF
- Jennifer Kunec 1-4HAA
- Robert Kunec 1-4HAA
- Paula Kuniansky 1-4 KCF
- Raymond Kuniansky Jr 1-4 KCF
- David Kurtz Jr. ’75 35+ 1833HAA D
- Judith Kurtz 35+ 1833HAA D
- Uisoon Kwon 1-4 KCF
- Inyol Kwon-Woo 1-4 KCF
- Ada Kyon 1-4 D
- Chonwey Kyon 1-4 D
- Margaret Laatsch 35+ KCF
- Robert Laatsch 35+ KCF
- Jon LaBahn ’61 25-29 KCFHAA D
- Susan LaBahn 25-29 KCFHAA D
- Deborah Lampar 20-24 KCF STETSON
- Kenneth Lampar Jr. ’79 20-24 KCF STETSON V
- Eugene Lampi 10-14 KCF
- Yomaira Lampi 10-14 KCF
- Frank Lanuti 25-29 KCF
- Jeffrey Lapinski 5-9 KCF
- Lawrence Lash 1-4 KCF PPLC
- Robin Lash 1-4 KCF PPLC
- Steven Latta ’81 1-4 KCF
- Burt Lauderdale 5-9 KCF
- Jennifer Lauderdale 5-9 KCF
- Chris Laverenz 1-4 KCF
- Connie Laverenz 1-4 KCF
- Carol (Miller) Layman ’58 35+ KCF
- Anne Lehker ’81 5-9 1833HAA
- Ruth (Hirrschoff) Leine ’64 20-24 KCF
- Jack Lennox 5-9 1833 PPLC
- Sandra Lennox 5-9 1833 PPLC
- David Leonard ’71 30-34HAA
- Monique Leonard 30-34HAA
- Jennifer Lepard ’86 15-19 KCF
- Alvin Levett 1-4 KCF D
- Andrea Levy 5-9 1833 D PPLC
- Paul Levy ’82 5-9 1833 D PPLC
- Stephen Lewis Jr. 30-34 KCF
- Jiaou Li 1-4 KCFHAA
- Eli Lieber 1-4 KCF
- Christopher Light 30-34 KCF D
- Margo Light 30-34 KCF D STETSON
- Marilyn Lin 15-19 KCF
- Paul Lin 15-19 KCF
- Richard Lindau 1-4 KCF
- Diane Lindsay 5-9 KCF
- Margaret Lloyd 20-24 D
- Patricia Locke 5-9 KCF
- Elizabeth (Belser) Loegel ’77 20-24 KCF
- Lisa Lombard 1-4 KCF
- Douglas Long ’63 35+ KCF
- Valerie Long 35+ KCF
- Eleanor Lucas 35+ KCF
- G. Robert Lucas 25-29 KCF
- George Lucas 35+ KCF
- Patricia Lucas 25-29 KCF
- Barbara Lucier 25-29 KCF
- Richard Lucier 25-29 KCF
- Mark Ludka 1-4HAA
- Suzette Ludka 1-4HAA
- Rhonda Lull 1-4 KCF
- Richard Lull 1-4 KCF
- Aaron Luna Jr. 1-4 KCF
- Carol MacLean 25-29 KCF
- David MacLean 25-29 KCF
- Shelley MacMillan 5-9 KCF
- Paula Madden 1-4 KCF
- Thomas Madden Jr. 1-4 KCF
- Elisea Mahoney 1-4 KCF
- Michael Mahoney Sr. 1-4 KCF
- Ian Maitland 5-9 KCF
- Rod Malcolm 5-9 KCF
- Khalid Malik 5-9 KCF
- Michele Maly-Dykema 1-4HC PPLC
- Mary Manor 1-4 KCF
- Roger Manor 1-4 KCF
- Susan Maren 10-14 KCF
- Don Margoni 1-4 KCF
- JoAnn Margoni 1-4 KCF
- Kenneth Markel Jr. ’68 20-24 1833
- Valdeane Markel 20-24 1833
- Judith Markowski 5-9 KCF
- Roberta Markworth 5-9 KCF
- Christine Marquis 1-4HC PPLC
- Samuel Marquis Jr. 1-4HC PPLC
- William Marshall III 1-4 KCF
- Charles Martell 25-29 KCF
- Cheryl Martin 1-4 KCF
- Douglas Martin 5-9 KCF
- John Martin 10-14 KCF
- Michael Martin 1-4 KCF
- Mildred Martin 10-14 KCF
- Patricia Martin 1-4 KCF
- Nancy Mason 1-4 KCF
- Richard Mason 1-4 KCF
- Suzanne Mason 1-4HC PPLC
- Roni Masquelier 1-4 KCF
- Donna Mather 5-9 1833
- Richard Mather ’66 5-9 1833
- Barbara (Cannon) Matthews ’65 20-24 KCFHAA
- Walter May 5-9 KCF
- Carolyn Mayers 30-34 KCF
- David Mayers ’63 30-34 KCF
- Judith Mayle 20-24 KCF
- William Mayle 20-24 KCF
- Deborah Mazzoni 10-14 KCF
- Michael Mazzoni 10-14 KCF
- Debra McAlpine 10-14 KCF
- Jeffrey McAlpine 10-14 KCF
- Michael McCabe Sr. 1-4 KCF
- Brian McCall 1-4HAA
- Jame McCall 1-4HAA
- Eric McCarty 1-4 KCF
- Catharine McCloskey-Turner 1-4 KCF
- Ralph McDowell ’83 25-29HC
- Anita McEntyre 5-9 KCF
- Margaret McGrath 1-4HC PPLC
- Jacqueline (Barton) McGuire ’72 35+ KCFHAA
- Stephen McGuire ’70 35+ KCFHAA
- Robert McIntyre 5-9 KCF
- Ann McKnight 1-4 KCF
- James McKnight 1-4 KCF
- Timothy McLaughlin 10-14 KCF
- Mary (Murch) McLean ’61 35+ 1833 D STETSON V
- Robert McLean ’62 35+ KCF
- Brooke McLeod 1-4 KCF
- Christi McLravy 5-9 KCF
- Robert McLravy II 5-9 KCF
- Thomas Melgar 10-14 KCF
- Marial Mendez 1-4HAA
- Patricia Meola 10-14 KCF
- Phillip Meola 10-14 KCF
- Janice (Koltko) Mernitz ’68 30-34 KCF
- David Mesenbring ’73 35+ KCF
- Gloria Messner 30-34 KCF
- William Messner 30-34 KCF
- Lynne Meyer 5-9 KCF
- Richard Meyer 5-9 KCF
- Steven Meyer 1-4 D PPLC
- Tina Mickley 5-9 KCF
- Warren Mickley 5-9 KCF
- Douglas Middleton 1-4 KCF
- Shanna Middleton 1-4 KCF
- Danita Milbeck 5-9 KCF
- Steven Milbeck 5-9 KCF
- Carol Miller 10-14 KCF
- Cecil Miller III 1-4 KCF
- Cheryl Miller 1-4 KCF
- Douglas Miller 10-14 KCF
- Leslie Miller 30-34 KCF
- Mary Ellen Miller 1-4HAA
- Pamela Miller 5-9 KCF
- Scott Miller 1-4HAA
- John Miller-Purrenhage ’93 10-14 KCF
- Laura Miller-Purrenhage ’93 10-14 KCF
- Linda Milliren 5-9 KCF
- Crystal Mills 1-4 KCF
- Ronald Mills Sr. 1-4 KCF
- David Millstone 1-4 KCF
- Edward Miner ’76 20-24 KCF
- Daniel Minkus ’82 25-29 1833 D
- Susan Minkus 25-29 1833 D
- Boris Mogilevsky 1-4 KCF
- Adil Mohammed 1-4 KCF
- Shaheen Mohammed 1-4 KCF
- David Moore 30-34 KCF
- Jane (Merson) Moore ’40 35+ KCF
- Lansford Moore ’40 35+ KCF
- Sheila Moran 1-4 KCF
- Betty Morefield 5-9 1833 D
- Christopher Morris ’79 30-34 KCF
- Jeannine Morris 30-34 KCF
- Robert Morris ’70 30-34 KCF
- Sally (Warrick) Morris ’70 30-34 KCF
- Janis Moss 1-4HAA
- Janice Muders 1-4 KCF
- Brenda (Hudson) Mulder ’84 20-24 1833
- Clifford Mulder ’84 20-24 1833
- John Mundell III 1-4HAA
- James Munoz 1-4HAA
- Megan Munoz 1-4HAA
- Richard Murphey Jr. 35+ KCF
- Carol (Hoben) Muth ’68 35+ KCF
- Jon Muth ’67 35+ KCF
- Mary (Stucky) Myers ’64 35+ D
- Robert Myers 35+ D
- Linda Nartker 5-9 KCFHAA
- Ronald Nartker 5-9 KCFHAA
- Charles Nelson 10-14 1833
- Kari Nelson 1-4 D PPLC
- Mark Nelson 1-4 KCF
- Alan Nesburg ’69 35+ KCF
- Kathryn Nesburg 35+ KCF
- Charles Newton 15-19 KCF
- Ellen Newton 15-19 KCF
- Peggy Nichols 1-4 KCFHC
- Paul Nielsen 20-24 KCF
- Susan (Webb) Nielsen ’88 20-24 KCF
- Andrew Nocita 1-4 KCF
- Douglas Nord 1-4 KCF
- Nancy Nord 1-4 KCF
- Michael Norman 1-4HAA
- Robin Norman 1-4HAA
- Elisabeth Norwood 1-4 KCF
- Sam Norwood IV 1-4 KCF
- Stephen Nosich 5-9 KCF
- Donna Nussdorfer 1-4 KCF
- Irvin Nussdorfer 1-4 KCF
- Joseph Nuyen Jr. ’79 30-34 1833
- Wendy Nuyen 30-34 1833
- Jacqueline Odom 1-4HAA
- Randall Odom 1-4HAA
- Kathleen O'Grady-Giancarlo ’80 10-14 1833
- Haewon Oh 1-4 KCF
- Suzanne O'Keefe 5-9 KCF
- Charissa Oliphant 10-14 KCF
- Thomas Oliphant 10-14 KCF
- Linda Olivieri 10-14 KCF
- Linda Olsen 20-24 KCF
- Roger Olsen 20-24 KCF
- Esther Onaga 5-9 KCF
- Mark Opshinsky 1-4 KCF
- Florence Orosz 30-34 1833 D
- Joel Orosz ’79 30-34 1833 D
- Carol Osborne 20-24 KCF
- Richard Osborne 20-24 KCF
- Juan Osorio 1-4 KCF
- Sandra Osorio 1-4 KCF
- Carl Osthaus ’65 15-19 KCF
- Michael Ouding ’86 30-34 1833 PPLC
- Edmund Outslay 10-14 KCF
- Jane Outslay 10-14 KCF
- Jennifer (Dill) Ovink ’73 20-24 KCF D
- Roger Ovink ’73 25-29 KCF D
- Cynthia Owens 1-4 KCF
- Jose Pacheco 5-9 KCF
- Karin Pacheco 5-9 KCF
- Cheryl Padget 1-4HAA
- Robert Padget Jr. 1-4HAA
- Paola Paez 5-9 KCF
- Anthony Pagorek 5-9 KCF
- Kathleen Pagorek 5-9 KCF
- Geoffrey Paine ’80 5-9 KCF
- Mary Paine 5-9 KCF
- Cindy Palese 1-4 KCF PPLC
- Michael Palese 1-4 KCF PPLC
- Christopher Paprocki 1-4HAA
- Jennifer Paprocki 1-4HAA
- Byoung Park 1-4 D
- Joon Park 1-4 KCF
- Michael Park 1-4 KCF
- Sharon Parker 20-24 KCF
- Jeffrey Paschke ’74 35+ KCF
- Mary (Johnson) Paschke ’74 35+ KCF
- James Paul ’78 15-19 KCF
- James Paul 1-4HC PPLC
- Jennifer Paul 1-4HC PPLC
- Nancy (Simmons) Paul ’77 15-19 KCF
- Carl Peeters 20-24 KCF
- Sharon Peeters 20-24 KCF
- David Pellegrom ’61 20-24 KCF
- Ann Pepe 10-14 KCF
- Gregory Pepe 10-14 KCF
- Deborah Percy 20-24 KCF
- Lisa Perez 1-4 KCF
- Daryl Periman 1-4 KCF
- Erica Periman 1-4 KCF
- Lori Perkins-Seita 1-4HAA
- Amy Peterson 25-29 KCF
- George Peterson 25-29 KCF
- Martha (Ross) Peterson ’80 10-14 KCF
- Eileen Petroff 1-4 KCF
- Mark Petroff 1-4 KCF
- Viktoras Petroliunas 15-19 KCF
- James Phelan ’73 30-34 1833
- Kathy (Smith) Phelan ’73 30-34 1833
- Mary Pielemeier 1-4 KCF
- Elizabeth (Mead) Pifer ’65 30-34 KCF
- James Pifer ’65 35+ KCF
- Mary Plumert 30-34 KCF
- William Plumert 30-34 KCF
- Barbara Poag 5-9 KCF
- Craig Polinski 5-9 KCF
- Darlene Polk 20-24 KCF
- Ana Posada 1-4 KCF
- Sarah Post 1-4 KCF
- Thomas Post 1-4 KCF
- Lanny Potts 15-19 1833
- Jennifer Pralgo 1-4 KCF
- Gary Priestap 1-4HAA
- David Prystash 1-4HC PPLC
- Lisa Prystash 1-4HC PPLC
- Valerie Purvin 5-9 KCF
- Anne Quinn-Diment 15-19 1833 PPLC STETSON
- James Radermacher 1-4HC PPLC
- Daniel Radspieler 20-24 KCF
- Flora Radspieler 20-24 KCF
- Amy Ragen 1-4 KCF
- Matthew Ragen 1-4 KCF
- Beverly (Winnicki) Rainaldi ’84 1-4 KCF
- William Rainaldi 1-4 KCF
- Bangalore Ramesh 5-9 KCF
- Donna Ramesh 5-9 KCF
- Eric Ramsay 1-4 KCF
- Marcie Ramsay 1-4 KCF
- Cindee Rapp 10-14 KCF
- Mitchell Rapp ’84 10-14 KCF
- Brenda Ray 1-4 KCF
- Charles Ray 1-4 KCF
- Leo Reap Jr. 10-14 KCF
- Sherri Reap 10-14 KCF
- Sarah (Diehl) Redman ’72 10-14 KCF STETSON
- Blair Reese 5-9 KCF
- Josephine Reese 5-9 KCF
- Henny Regnier 5-9 KCF
- Donna Rehm-Mccabe 1-4 KCF
- Donald Reichle 5-9HC
- Paula Reichle 5-9HC
- Kristen Reiter 1-4HAA
- Scott Reiter 1-4HAA
- Frederica Renaud 5-9 KCF
- Raymond Renaud Jr. 5-9 KCF
- Ann Render 5-9 KCF
- Matthew Reno 5-9 KCF
- Thomas Renuart 1-4 KCF
- Rhonda Reuter 1-4HC PPLC
- Robert Reuter 1-4HC PPLC
- Sandra Rhames 20-24 KCF
- Karen Rhoa 1-4 D
- Robert Rhoa 1-4 D
- Russell Rhoads 15-19 KCF
- Tom Rice 15-19 KCF
- Elaine Riebe 35+ KCF
- Kenneth Riebe 35+ KCF
- Robert Riegel 1-4 KCF
- Taylor Riegel 1-4HAA
- Gordon Riggs 1-4 KCF
- Susan Riggs 1-4 KCF
- Martha (Hill) Roach ’71 20-24 KCF
- Stephen Robbins 5-9 KCF
- Wendy Robbins 5-9 KCF
- John Robertson 5-9 KCF
- John Robertson 15-19 KCF
- Mary (Musselman) Robertson ’77 15-19 KCF
- Thomas Robins 1-4 D
- Kay Rochlitz 1-4 KCF
- Walker Rochlitz 1-4 KCF
- Gail (Olin) Rodwan ’63 35+ 1833 D STETSON
- J. Gordon Rodwan ’62 35+ 1833 D STETSON
- Werner Roennecke 1-4 KCF
- Judith Roese 5-9 KCF
- Louise Rohrkemper 5-9 KCF
- Robert Rohrkemper 5-9 KCF
- Charmine (Messenger) Rone ’73 30-34 KCF
- Clifford Rone 30-34 KCF
- Larry Rop 25-29 KCF
- Mary Rop 25-29 KCF
- Kathy Roschek 1-4 KCF
- Karl Ross 1-4 KCF
- Bruce Rothschild 5-9 KCF
- Deborah Russell ’76 20-24 1833
- Marjory Russell 5-9 KCF
- Joan Rutledge 1-4 KCF
- Stephen Rutledge 1-4 KCF
- Lucila Ryder 1-4HC PPLC
- Namita Sacdev 1-4 KCF PPLC
- Vijay Saharan 1-4 KCF
- Patricia Sallen 5-9 KCF
- Bijan Samati 5-9 KCF
- Joyce Samati 5-9 KCF
- Jennifer (Smith) Sanderson ’66 30-34 1833 V
- William Sanderson ’67 35+ 1833
- Annette Sargent 1-4 KCF
- Eric Sargent 1-4 KCF
- Howard Saulles 10-14 D
- Lisa Saulles 10-14 D
- Charles Scales 5-9 KCF
- Gwendolyn Scales 5-9 KCF
- Janet Scallen 5-9 KCF
- Thomas Scallen 5-9 KCF
- A. Eileen (Billings) Scamehorn ’58 30-34 KCF
- Susan Schadewald ’86 15-19 KCF
- Nancy Scheer 10-14 KCF
- Jane Schelberg 5-9 KCF
- Eric Schertzing 1-4 KCF
- Nancy Schertzing 1-4 KCF
- Cindy Schipani 1-4HAA
- James Schlobohm 20-24 KCF
- Sally Schlobohm 20-24 KCF
- Robert Schmidt 30-34 KCF
- Rose Schmidt 30-34 KCF
- Cathy Schneider 1-4 KCF
- Donald Schneider ’63 35+ 1833HC D STETSON V
- Jeffrey Schneider 5-9 KCF
- Jeffrey Schneider 1-4HAA
- Leslie Schneider 1-4HAA
- Dan Scholten 1-4 KCF
- Suzanne Scholten 1-4 KCF
- Gregory Schultz ’88 5-9 KCF
- Katherine (Rowley) Schultz ’88 5-9 KCF
- Franz-Josef Schwaag ’69 10-14 KCF
- Kathleen (Young) Schwaag ’65 10-14 KCF
- Robin Schwark 1-4HAA
- Robert Schwartz Jr. 5-9 KCF
- Christina Seidl 15-19 KCF
- R. Bryce Seidl 15-19 KCF
- Charles Seifert ’55 35+ KCF
- George Seifert ’83 30-34 1833 D STETSON
- Joyce Seifert 35+ KCF
- Sherri (Fagerman) Seifert ’83 25-29 1833 D STETSON
- John Seita 1-4HAA
- Clara Serrano 10-14 KCF
- Pamala Seveska 1-4 KCF
- Thomas Seveska 1-4 KCF
- Charles Sheaff 35+ KCF
- Lynne (Carlson) Sheaff ’69 35+ KCF
- Daniel Sheets 5-9 KCF
- Christopher Sheldon 5-9 KCF
- Jeanne Sheldon 5-9 KCF
- Colleen Sherburne ’77 20-24 KCF
- Charles Sherman ’77 5-9 KCF
- Jill Sherman 5-9 KCF
- Christian Shiemke ’82 20-24 KCF
- Deborah (Tilbury) Shiemke ’82 20-24 KCF
- Edward Shipley 20-24 KCF
- Kenyon Shively 30-34 KCFHAA
- Sheila Shively 30-34 KCFHAA
- Judith (Lindberg) Shoolery ’57 35+ KCF STETSON V
- Joseph Shores 1-4 KCF
- Julie Shores 1-4 KCF
- David Sieg 1-4 KCF
- Mary Sieg 1-4 KCF
- Kenneth Silverman 1-4HC PPLC
- Brian Simmons 1-4HAA
- Marjorie Simmons 1-4HC PPLC
- James Simon 1-4HAA
- Janice Simon 1-4HAA
- Nancy Sinclair ’70 30-34 KCF
- Elizabeth (Johnston) Singh ’63 35+ KCF
- Ronald Siwik ’61 20-24 KCF
- Daniel Skidmore 1-4HC PPLC
- Kari Skidmore 1-4HC PPLC
- James Slaughter 1-4 KCF
- Sam Slaughter 5-9 1833HAA
- Tamara Slaughter 1-4 KCF
- Wesley Sly 20-24 KCF
- Carol Smith 35+ KCF D
- David Smith 1-4 KCF
- Eric Smith 5-9 KCFHAA
- James Smith 5-9 KCF
- Janice Smith 10-14 KCF
- John Smith 5-9 KCF
- Joseph Smith 10-14 KCF
- Linda (Phelps) Smith ’63 25-29 KCF
- Martha Smith 5-9 KCF
- Mickey Smith 5-9 KCFHAA
- Nicole Smith 5-9 KCF
- Roberta Smith 1-4 KCF
- Roy Smith 20-24 D STETSON
- Sally Smith ’86 15-19 1833 PPLC
- Steven Smith 5-9 KCF
- T. Jefferson Smith 35+ KCF D
- Timothy Smith 1-4 KCF
- Vickie Smith 5-9 KCF
- Wendy Smith 1-4 KCF
- William Smyk 1-4 KCF
- Eric Snyder 5-9 KCF
- Mary Snyder 5-9 KCF
- R. Wendell Snyder Jr. 35+ KCF
- Sandra (Noren) Snyder ’66 35+ KCF
- Joan Soden 1-4 KCF
- Janet Sortor 10-14 KCF
- Ann Soukup 5-9 KCF D
- Lindsay South 1-4 KCF
- John Spitzer ’83 25-29 1833HC PPLC STETSON
- David Spring 1-4 KCF
- Tracy Spring 1-4 KCF
- Leslie Sprott 5-9 KCF
- Gordan Srkalovic 1-4 KCF PPLC
- Vesna Srkalovic 1-4 KCF PPLC
- Matthew Stagner 1-4 KCF
- La Vonne Stavig 30-34 KCF
- Konstantina Stavropoulos 1-4HAA
- Nicholas Stavropoulos 1-4HAA
- Jane Steele 5-9 D
- Michael Steele 5-9 D
- Elisabeth Steward 20-24 KCF
- John Steward ’71 20-24 KCF V
- Joanne Stewart 30-34 KCF
- Robert Stewart III ’44 30-34 KCF
- Amy Straley 1-4 KCFHAA
- Brett Straley 1-4 KCFHAA
- Edward Strand 15-19 1833
- Vicki Strand 15-19 1833
- Kathleen Stratton 5-9HAA
- Nancy Strong 30-34 KCF
- William Strong ’53 30-34 KCF
- Joseph Stulberg ’67 35+ D STETSON
- Mildred-Jeanne Stulberg 35+ D
- David Summers 1-4HAA
- Kelly Summers 1-4HAA
- Richard Summers 5-9 KCF
- Ekundayo Sunmonu 1-4 KCF
- Omolola Sunmonu 1-4 KCF
- Nirupa Surendran 1-4 KCF
- Ramkrishna Surendran 1-4 KCF
- R Jeanne Svendson ’53 30-34 KCF
- Adam Swain 1-4 KCF
- Charlene Swain 1-4 KCF
- Louis Swanson Jr. 5-9 KCF
- Stephanie Swanson 1-4HAA
- Theodore Swanson 1-4HAA
- Timothy Swartz ’74 35+ KCF
- Bonnie Wachter Swenby ’69 35+ 1833 STETSON V
- Ralph Swenby 35+ 1833 STETSON
- Joanne Sycko 10-14 KCF
- Dawn Sylvester 5-9 KCF
- Kay T. Takahashi 25-29 1833 STETSON
- Catherine (Anderson) Taylor ’62 35+ 1833 V
- Deborah Taylor-Booker 1-4 KCF
- Stephanie Teasley ’81 25-29 1833HC D PPLC
- Marilyn Terranella 20-24 1833
- Steven Terranella 20-24 1833
- Kazar Terterian 1-4 KCF
- Marina Terterian 1-4 KCF
- Joyce Teusink 1-4 KCF
- Thomas Thamann 1-4 KCF
- Barbara Thomas 1-4 KCF
- Doreen Thomas 5-9 D
- Edward Thomas 5-9 D
- Brenda Thompson 15-19 KCF
- Gary Thompson 1-4 1833
- John Thompson 30-34 D
- Larry Thompson 15-19 KCF
- Teresa Thompson 1-4 1833
- Edward Thomson Jr. 25-29 KCF
- Mary Thomson 25-29 KCF
- Barbara Thorne 5-9 KCF
- Clifford Thorne 5-9 KCF
- Bruce Timmons ’64 35+ KCF D PPLC V
- Janice Timmons 35+ KCF D PPLC
- Tina Titus 1-4 KCF
- Clare Todd 15-19 D
- George Todd 15-19 D
- Elizabeth Tolman 5-9 D
- Irma Torres 1-4 KCF
- Raymond Torres 1-4 KCF
- Deborah Travis-Powers 1-4 KCF
- Christian Trefftz 1-4 KCF
- Jamie Trierweiler 1-4HC PPLC
- Charles Tucker ’56 5-9 KCF
- Helen (Birdsell) Tucker ’55 20-24 KCF
- Rosalind Tucker 5-9 KCF
- Arthur Turner 20-24 KCF
- Mark Turner 1-4 KCF
- Molly (Conklin) Turner ’68 35+ KCF
- James Tyburski 5-9 KCF
- Julie Tyburski 5-9 KCF
- Carol VanAntwerp 20-24 KCF
- Richard VanAntwerp 20-24 KCF
- Charles VanAusdall 5-9 KCF
- Mary VanAusdall 5-9 KCF
- Elizabeth VanDenBerg 20-24 KCFHAA D
- Carolyn VanderBerg 5-9 KCF
- Cornelius VanDerWege 10-14 KCF
- Kathleen VanDerWege 10-14 KCF
- Mark Van Faussien 1-4HC PPLC
- Patricia Van Faussien 1-4HC PPLC
- Jeffrey VanGelderen ’81 25-29 1833
- Denise Van Koevering 1-4HAA
- Thomas Van Koevering 1-4HAA
- Wendy Van Peenan 5-9 KCF
- Robert Van Til 1-4HAA
- Eleanor Van Zandt 35+ KCFHC
- James Van Zandt ’60 35+ KCFHC
- Bonnie Vasilion 1-4 KCF D PPLC
- John Vasilion 1-4 KCF D PPLC
- Karen Vaughn ’86 25-29 1833 PPLC
- Merrilyn (Cigard) Vaughn-Hoffman ’58 35+ KCF V
- Ben Venegas 1-4 KCF
- Jean Venegas 1-4 KCF
- Anne Venner 5-9 KCF
- Thomas Venner 5-9 KCF
- Chris Vermeulen 5-9 KCF
- Nancy Vermeulen 5-9 KCF
- Dianne Vibbert 10-14 D
- Robert Vibbert II 10-14 D
- Paul Victor 5-9 KCF
- Vivian Victor 5-9 KCF
- John Vinson 1-4 KCF
- Kimberly Vinson 1-4 KCF
- Chandrashekhar Virupannavar 1-4 D
- Sushila Virupannavar 1-4 D
- Anda Vizulis 5-9 D
- Karlis Vizulis 5-9 D
- Elizabeth (Fiore) Vogel ’85 10-14 KCF
- R. Scott Vogel ’84 10-14 KCF
- Amy Vogt 1-4 KCF
- Richard Vogt 1-4 KCF
- Lisa Vreede 1-4 KCF
- Marc Vreede 1-4 KCF
- Jon Waalkes 1-4 KCF
- Kimberly Waalkes 1-4 KCF
- Heidi Wagner 1-4 KCF
- Robert Wagner 1-4 KCF
- Donald Wahr ’69 20-24 KCF
- Mary Wahr 20-24 KCF
- John Wald 1-4 KCF
- Catherine Walker 5-9 KCF
- Richard Walker 5-9 KCF
- Frances Walsh 20-24 KCF
- James Walsh 1-4 KCF
- C. Glen Walter ’62 30-34 KCF
- Edite (Balks) Walter ’62 30-34 KCF
- Bruce Wampold 1-4 PPLC
- Tarik Wasfie 1-4 KCF
- John Washburn 5-9 KCFHAA
- Nobue Washburn 5-9 KCFHAA
- Marcy Wasserman 1-4 KCF
- Naomi Watts 1-4 KCF
- Barbara Webster 35+ 1833
- Barry Webster ’68 35+ 1833
- Gregory Weidman 5-9 KCF
- Marielle Weindorf 1-4 KCF
- Steven Weindorf 1-4 KCF
- Catherine Weissenborn 5-9HC D
- James Weissenborn 5-9HC D
- Ralph Wellington ’68 35+ KCF
- Marygrace Wendel 5-9 KCF
- Robert Wendel 5-9 KCF
- Sidney Weseman ’69 30-34 KCF
- Anne West 25-29 KCF
- William West Jr. 25-29 KCF
- Jeff Weston 1-4 KCF
- Wendy Whaler 1-4HAA
- James White 5-9 KCF
- Sarah White/Edwards 1-4HC PPLC
- Anthony Whitney 1-4HAA
- Becky Whitney 1-4HAA
- Charlotte Wilks 20-24 KCF
- Robert Wilks 20-24 KCF
- Madeline Willard 25-29 KCF
- William Willard 25-29 KCF
- Dianne Willer-Sly ’80 20-24 KCF
- Donna Williams 25-29 1833
- Merrily Williams 5-9 KCF
- The late Owen Williams ’48 35+ KCF
- William Williams ’71 25-29 1833 V
- Randall Wilson 1-4 KCF
- Robert Winship ’71 10-14 1833
- Thomas Wise 10-14 KCF
- Barbara Witt 20-24 KCF
- Leroy Witt 20-24 KCF
- John Witucki 15-19 KCF
- Suzanne Witucki 15-19 KCF
- Lynn Wolf 5-9 KCF
- Steve Wolf 5-9 KCF
- Anne Wolfe 1-4 KCF
- Keene Wolfe Jr. 1-4 KCF
- Brian Wood 15-19 KCF
- Deborah Wood 15-19 KCF
- Gerard Wood 1-4 KCF
- James Wood 20-24 KCF
- Renee Wood 1-4 KCF
- David Woods 1-4 KCF
- James Woods III 10-14 KCF
- Michael Woods 5-9 KCF
- Susan Woods 5-9 KCF
- Susan (Pyles) Woods ’84 10-14 KCF
- Virginia Woods 1-4 KCF
- Renee Worthington 1-4 D
- Samuel Worthington 1-4 D
- Douglas Wozniak 20-24 KCF
- Margaret Wozniak 20-24 KCF
- Leslie Wright 1-4 KCF
- Wayne Wright 35+ 1833
- John Wynne 1-4 KCF
- George Wytko 25-29 KCF
- Sara Wytko 25-29 KCF
- Bella Yagolkovskaya 1-4 KCF
- Chia Yang 5-9 KCF
- Ka Yang 5-9 KCF
- Louise Yarnall 5-9 KCF
- Steven Yedlin 5-9 KCFHAA
- Eugene Yehle ’41 35+ D
- Mary Yehle 35+ 1833 D STETSON
- Richard Yehle ’68 35+ 1833 D STETSON V
- Austin Yu 1-4 KCF
- Lucia Yu 1-4 KCF
- Barina Zado 1-4 KCF
- Marc Zigterman ’83 15-19 1833 PPLC
- David Zontek 15-19 KCF
- Lorrie Zorbo 1-4HAA
- Frank Zychowski 1-4HC PPLC