2019-2020 Donor and Volunteer Honor Roll
Parents of Current Students and of Alumni
Key
# Years giving
KCF Kalamazoo College Fund Donor
1833 1833 Society Member
HAA Hornet Athletic Association Donor
HC Hornet Club Member
D Designated Gift Donor
G Gifts In Kind Donor
PPLC President’s Parents Leadership Circle Member
STETSON Stetson Society Member
V Volunteer
- Anonymous (7)
- Leslie Abitz 25-29 KCFHC PPLC
- Cynthia Abrams 5-9 KCF
- David Abrams 5-9 KCF
- Amador Acosta 1-4 KCF
- Catherine Adams-Gravley ’83 15-19 KCF
- Francis Affor 1-4 KCF
- Debra Agee 10-14 KCF
- Russell Agee 10-14 KCF
- Fernando Aguilar 1-4 KCF
- Mitzury Aguilar 1-4 KCF
- Osamu Aishima 25-29 KCF
- Yoshiko Aishima 25-29 KCF
- Maysoon Al-Hihi 1-4 KCF
- Jaime Allen 1-4 KCF
- Tempest Allen 1-4 KCF
- Alan Amendt 30-34 KCF
- Diane Amendt 30-34 KCF
- Jerome Amrhein 5-9 KCF
- Kathleen Amrhein 5-9 KCF
- Harriet Amsler 10-14 KCF
- Rolf Amsler 10-14 KCF
- Catherine Amundsen 20-24 KCF
- William Amundsen 20-24 KCF
- Harold Anderson 25-29 KCF
- Julie Anderson 1-4 KCF
- Mary Anderson 25-29 KCF
- Paul Anderson 1-4 KCF
- Chris Andrews 1-4HAA
- Katie Andrews 1-4HAA
- Denise Antonishen 1-4 KCF
- Mark Antonishen 1-4 KCF
- Amy (Meyers) Applin ’88 15-19 KCF
- Kenneth Archey ’70 25-29 1833HAA
- Marilyn (Christlieb) Archey ’70 25-29 1833HAA
- Luis Arcienega 5-9 KCF
- Vicki Arkoff 1-4 KCF
- Mark Arquette 1-4HAA
- Avery Aten ’69 35+ KCF
- Marcia (Wingard) Aten ’68 35+ KCF
- Mary Babcock 10-14 KCF
- Ralph Babcock 10-14 KCF
- Lisa Bailey ’86 20-24 KCFHAA
- Dorothy Bainbridge 10-14 KCF
- Carroll Baker Sr. 1-4 KCF
- Priscilla Baker 35+ KCF
- Robert Baker ’66 35+ KCF
- George Baldwin ’75 35+ KCF V
- Kathleen Baldwin 35+ KCF
- Harold Ballen 25-29 KCF
- Kathryn Baran 20-24 KCFHAA D
- Kerri Barker 5-9 KCF
- Barbara Barnes ’94 5-9 KCF
- Laura Barnum 10-14 KCF PPLC
- Mark Barnum ’92 10-14 KCF PPLC
- Anna Barraza 1-4 KCF
- Tim Barrett 25-29 KCF
- Cynthia Barriga 1-4 KCF
- James Batzer 25-29 KCF
- Dorothy Bauer 35+ KCF
- John Baumgartner Jr. ’78 35+ KCF
- David Baxter 10-14 KCF
- Elaine Baxter 10-14 KCF
- Julie Beam 5-9 KCF
- Thomas Beam 5-9 KCF
- Kim Beattie ’72 35+HC
- Wendy Beattie 35+HC
- Thomas Beaubien ’89 1-4HAA
- Becky Beaudry 5-9 KCF
- Robert Beck II 1-4 KCF
- Jonathan Becker ’73 15-19 KCF
- Mark Becker 5-9 KCF
- Ruth Becker 15-19 KCF
- Jeffrey Beehler ’81 25-29 KCF
- Lori Beehler 25-29 KCF
- Carl Bekofske ’64 35+ 1833HAA D
- Karen (Glomp) Bekofske ’63 35+ 1833HAA D
- Muriel Bell 25-29 KCF
- Robert Bell 25-29 KCF
- Clifford Bellers 20-24 KCF
- Sharon Bellers 20-24 KCF
- David Benner 20-24 KCF
- Julie Benner 1-4 KCF
- Mark Benner 1-4 KCF
- Sharon Benner 20-24 KCF
- Joann Bennett 1-4 KCF
- Timothy Bennett 1-4 KCF
- Thomas Berg 1-4 KCF
- Andrew Berger 5-9 KCF
- Ann (Burt) Berger ’71 30-34 1833
- Bradley Berger ’72 30-34 1833
- Linda Berger 5-9 KCF
- Chris Berke 1-4 KCF
- Christine Berke 1-4 KCF
- Sara Billmann 1-4 KCF
- Frederick Bimber ’75 15-19 KCF
- Keith Binkowski 1-4 KCF
- Kelly Binkowski 1-4 KCF
- Patte Bishop 5-9HAA D
- Donna Blackall 15-19 KCF
- Matthew Blackall 15-19 KCF
- Kathryn Blackwell 1-4 KCF
- Jeffery Blanchard 1-4 KCF
- Rachel Blanchard 1-4 KCF
- Anne Blatchford ’82 30-34 KCFHC D STETSON
- Mark Blazek 1-4 KCF
- Rebecca Blazek 1-4 KCF
- Georgina Bliss-Marshall 5-9 KCF
- Scott Bogard 1-4HAA
- Frank Bogun 1-4 KCF
- Jennifer (Schell) Bonifacio ’87 25-29 KCF
- Anne Bowhay 10-14 KCF
- Florence (Chisholm) Bowman ’49 35+ KCF
- The late Helen Bowser 15-19 KCF
- Richard Bowser ’56 25-29 KCF
- Corey Bowsher 1-4HAA
- Lisa Bowsher 1-4HAA
- Patricia (Crego) Boylan ’62 25-29 KCF
- Dennis Bozyk 5-9 KCF
- Elizabeth Bozyk 5-9 KCF
- Elizabeth Brand 15-19 KCF
- Richard Brand Jr. 15-19 KCF
- Barbara Bresnahan 10-14HAA
- David Bresnahan 10-14HAA
- Erin Brockhaus 1-4 PPLC
- Richard Brockhaus 1-4 PPLC
- Catherine Brockington 20-24 D
- Richard Brodhagen 5-9 KCF
- Patricia Brook 1-4HC D
- Roger Brook 1-4HC D
- Donald Brown 30-34 KCF
- Joanne Brown 35+ 1833 STETSON
- Mary Brown 30-34 KCF
- Terry Brown ’59 25-29 KCF STETSON
- Tom Brown ’67 35+ 1833 STETSON
- Richard Browne ’87 20-24 KCFHAA
- Shelley Brown-Gianino 25-29 1833HAA
- Evelyn (Lyon) Brownlee ’69 10-14 KCF
- Nicholas Brownlee ’69 25-29 1833 D
- Veronica Brownlee 25-29 1833 D
- William Brumsickle 10-14 KCF
- Alison Bryant 1-4 PPLC
- Claire Bryant ’83 10-14 KCF PPLC
- John Bryant 1-4 PPLC
- Kim Buckley 5-9HAA
- Margaret Buckley 5-9HAA
- Caroline Buhl 5-9 KCF
- Kendall Buhl ’92 5-9 KCF
- Daniel Burk ’83 30-34 KCF
- Linda (Fleetwood) Burk ’83 30-34 KCF
- Marsha Burley 15-19 KCF
- Donald Burrough 35+ KCF
- Suezanne (Storch) Burrough ’68 35+ KCF
- Don Burton II 10-14HAA
- Susan Burton 10-14HAA
- Dina Butler 1-4 KCF
- Kevin Butler II 1-4 KCF
- Claude Buttrey 5-9 KCF
- Karen Buttrey 5-9 KCF
- Alice (Jameson) Caddow ’71 30-34 KCF STETSON
- Inez (Goss) Calcerano ’47 30-34 KCF STETSON
- Sarah Call 1-4 KCF
- Terry Call 1-4 KCF
- Darcy Campbell 1-4 KCF
- John Campbell 1-4 KCF
- Gloria Cangelosi 15-19 KCF
- Mark Cangelosi 15-19 KCF
- Jeffrey Carley 1-4 KCF
- Mary Carley 1-4 KCF
- Patricia Carlin 10-14 KCF
- Robert Carlson 1-4 KCF
- Denise Carr 15-19 1833
- Thomas Carr 15-19 1833
- Carol (Burt) Carra ’69 35+ KCF D STETSON
- Phillip Carra ’69 35+ KCF D STETSON V
- Diane Carsten-Pelak ’82 20-24 1833HC PPLC
- Betsy Carter 5-9 KCF
- Helyn Castle 5-9 KCF
- John Castle 5-9 KCF
- James Cavallo ’72 35+ KCF
- David Chalk 25-29 KCF
- Joan Chalk 25-29 KCF
- Albert Chan 1-4 KCF
- Sally Chan 1-4 KCF
- Simone Charter-Harris 5-9 KCF
- Edgar Chavarria 1-4 KCF
- Safira Chavarria 1-4 KCF
- Weiping Chen 5-9HAA
- William Chenoweth 15-19 KCF
- Barbara Cherem 10-14 KCF
- Gabriel Cherem 10-14 KCF
- Janine Chey 5-9 KCF
- William Chey 5-9 KCF
- Winai Choknumtumnukit 1-4 KCF
- Katherine Chosid 1-4 KCFHAA
- Matthew Chosid 1-4 KCFHAA
- Marijke Church 1-4 KCF
- William Church 1-4 KCF
- Jane Cirona 1-4 KCF
- Barbara (Friese) Clapp ’63 35+ KCF
- William Clapp ’63 35+ KCF
- Barbara (Goodsell) Clark ’47 35+ KCF D
- Suzanne Clark 1-4 KCFHAA
- Todd Clark 1-4 KCFHAA
- Stephanie Clarke 1-4 KCF D
- Mary Clausen-Beck 1-4 KCF
- Charles Clifford 20-24 KCF
- Martha Clifford 20-24 KCF
- Alison Colton 10-14 KCF
- Seth Colton 10-14 KCF
- Alyson (Husband) Conley ’92 5-9 KCF
- Patrick Conley ’92 5-9 KCF
- Angela Cook 1-4 KCF
- Kevin Cook 1-4 KCF
- Joanne Coquillard 25-29 KCF
- Rita Corrales 1-4 KCF
- Sergio Corrales Jr. 1-4 KCF
- Bryce Coselman 1-4HAA PPLC
- Jamie Coselman 1-4HAA PPLC
- Mary Costin 10-14 KCF
- Robert Craft Jr. 5-9 KCF
- Charles Crew 20-24 KCF
- Judith Crew 20-24 KCF
- Karen Cristofani 1-4 KCF
- Alan Croft 5-9 KCF
- Brent Crossman 1-4 KCF
- Julie Crossman 1-4 KCF
- Peggy Cummins 10-14 KCF
- Kiran Cunningham ’83 20-24 KCF
- Carol (James) Czajkowski ’68 5-9 KCF
- Marjorie Daggett 10-14 KCF
- Samuel Dallas 15-19 KCF
- Dawn Dancer 1-4 KCF
- William Dancer 1-4 KCF
- Claudia D'Andria 1-4 KCF
- Barbara Davis 10-14 KCF D
- Brenda Davis 10-14 1833
- Don Davis ’55 35+ 1833 STETSON
- Evelyn (Biek) Davis ’54 35+ 1833 STETSON
- Lynn Davis 10-14 1833
- Robert Davis 10-14 KCF D
- Darryl Degruy 1-4 KCF
- Kristin Degruy 1-4 KCF
- Sandra DeHollander-Kraushaar 35+ KCF
- Ricardo Del Olmo Martinez 1-4 KCF
- Marlene Denenfeld 5-9HAA
- Stephen Denenfeld 5-9HAA
- Stacey Denney 1-4 KCF
- Joanne Dennis 5-9 KCF
- William Dennis 5-9 KCF
- Teresa Denton 1-4 KCF
- Janet (Brown) DesAutels ’51 35+ KCF
- Al DeSimone 10-14 1833HAA D
- Lynne DeSimone 10-14 1833HAA D
- Jeffrey Desjardin 1-4 PPLC
- Christopher DeVito 1-4HAA
- Leslie DeVito 1-4HAA
- John De Vos ’53 35+ KCF
- Karen (Lake) De Vos ’59 35+ KCF V
- James Dexter 1-4 KCF
- Kathryn Dexter 1-4 KCF
- Gloria Diaz 1-4 D
- Kim Dickinson 20-24 KCF
- Scott Dickinson ’76 20-24 KCF
- Greg Diment ’84 20-24 1833HAA D PPLC STETSON
- Nancy Diment 10-14 KCF
- The late Mary (Joslin) Discher ’50 35+ KCF
- Wendell Discher ’49 35+ KCF
- Mark Doepker 1-4 KCF
- Melissa Doepker-Stanton 1-4 KCF
- Catherine (Tourney) Doherty ’80 30-34 KCF
- David Doherty 30-34 KCF
- Douglas Donoho ’77 25-29 KCF
- Melissa Donoho 25-29 KCF
- Joseph Donohoe III 1-4 KCF
- John Doty 35+ KCF
- Marilyn (Ludwig) Doty ’61 35+ KCF
- Elizabeth Doyle 20-24HAA
- James Doyle 20-24HAA
- David Drentlaw 5-9 KCF
- Kathleen Drouin 10-14 KCF
- Thomas Drouin 10-14 KCF
- Darla Dubin 1-4 KCFHC PPLC
- Michael Dubin 1-4 KCFHC PPLC
- Annette Duchamp 35+ KCF
- David Duchamp 35+ KCF
- Anne (Buckley) Dueweke ’84 25-29 KCF
- Anthony Dugal 10-14 KCF
- Sandy Dugal 10-14 KCF
- Chiara Duggan 5-9 KCF
- Paul Duggan 5-9 KCF
- Marguerite Duhamel 1-4 KCF
- Daniel Duncan ’79 30-34 KCF
- Douglas Duncan 1-4 KCF
- Mary (Whittaker) Duncan ’79 30-34 KCF
- David Dunn 15-19 KCF
- Claire Duvernoy 1-4 KCF
- John Dykema 5-9HC D
- Elaine Eachus 15-19 KCF
- Christine (Jackson) Earl ’92 10-14 KCF
- George Earl ’92 10-14 KCF
- Diane Eberts 20-24 D
- Randall Eberts 20-24 D
- Guri (Chambers) Edoff ’69 35+ KCF
- James Edoff ’69 35+ KCF
- Manfred Egerer 5-9 KCF
- Arlene Ehrean 20-24 KCF
- Roger Ehrean 20-24 KCF
- Harry Eick 35+ KCF
- Fred Einspahr 35+ KCF D
- Susan Einspahr 35+ KCF D
- Barbara Eldridge 35+ D
- Larry Eldridge ’58 25-29 D
- Mary Eldridge 1-4 KCF
- Thomas Eller 1-4 KCF
- Jeffrey Evans 30-34 KCF
- Lisa (Engel) Evans ’83 30-34 KCF
- Mary Fairbank 1-4 KCF
- Scott Fairbank 1-4 KCF
- Chris Fairhall 5-9 KCF
- Lisa Fairhall 5-9 KCF
- Susan Fales 5-9 KCFHC PPLC
- William Fales 5-9 KCFHC PPLC
- John Faris Jr. 1-4 KCF
- Sonya Faris 1-4 KCF
- Howayda Fayyad 5-9 KCF
- Jacklin Fedak 10-14 KCF
- Mark Fedak 10-14 KCF
- Bruce Ferguson ’89 15-19 KCF D
- Douglas Fielder 5-9 KCF
- Elizabeth Fielder 5-9 KCF
- Karen Fife 1-4 PPLC
- Steven Fife 1-4 PPLC
- The late David Filkin ’65 35+ 1833
- Tamara Finegan 1-4HAA
- Thomas Finholt 30-34 1833 PPLC
- James Finkelstein 1-4 KCF
- David Fischer ’59 35+ KCF STETSON V
- Mary Ellen Fischer ’61 35+ KCF STETSON
- Christopher Fitzgerald 1-4HAA
- Patrick Fitzgerald 5-9 KCF
- Paula Fitzgerald 5-9 KCF
- John Flanigan 10-14 KCF
- Sallie Foley 15-19 KCF
- Steven Foley 15-19 KCF
- Christopher Ford ’78 25-29 KCF
- Darlynn Ford 1-4 KCF
- Linda (Horsley) Ford ’78 25-29 KCF
- Timothy Ford 1-4 KCF
- Helen (Strong) Foreman ’65 35+ KCF
- Christine Forsch 25-29 KCFHAA
- Randall Forsch ’83 25-29 KCFHAA
- Barbara (McCabe) Fowler ’57 30-34 1833
- James Fowler ’56 35+ 1833
- Tobin Fraser 1-4HAA
- Barbara Friedman 10-14 KCF
- Donald Frost ’65 35+ KCF
- LaVerne Frost 35+ KCF
- Hardy Fuchs ’68 35+ 1833 V
- Joe Fugate 35+ 1833 D
- Louise Fugate 35+ 1833 D
- Steven Fuller 1-4 KCF
- Cynthia Fultz 5-9HAA
- Edwin Fultz 5-9HAA
- Suzanne Gardner 35+ KCF
- Wayland Gardner 35+ KCF
- David Garman ’68 35+ 1833
- Mary (VanVleck) Garman ’71 30-34 1833
- Carla Garwood 5-9HC
- Duane Garwood 5-9HC
- Dawn Gebben 1-4 KCF
- Johan Gebben 1-4 KCF
- Alfred Gemrich ’60 35+ 1833 D STETSON
- Anna Gemrich ’86 30-34 KCF
- Jean Gemrich 35+ 1833 D STETSON
- Roger Gerstle 1-4 KCF
- Carol Gertsch 10-14 KCF
- Richard Gianino ’78 25-29 1833HAA
- Kristine Gibson 1-4 KCF
- Scott Gibson 1-4 KCF
- Teresa Gierlach 1-4 KCF
- Danette Gilhaus 1-4HC PPLC
- Gregory Gilhaus 1-4HC PPLC
- Daniel Gillig 1-4 KCFHAA
- Sarah Gillig 1-4 KCFHAA
- H. James Gilmore ’83 30-34 KCF STETSON
- Sheryl (Christy) Gilmore ’83 25-29 KCF STETSON
- Robert Goffeney 1-4 KCF
- Robertta Goffeney 1-4 KCF
- Esther Gomez 1-4 KCF
- Cecilia Gonzalez 1-4 KCF
- Gustavo Gonzalez Jr. 1-4 KCF
- Cheryl Good 5-9HC
- Mark Good 5-9HC
- David Gordon 15-19 KCF
- Maggie Gordon 15-19 KCF
- Mary Gorjance 15-19 1833
- Adam Gravley ’84 20-24 KCF
- Christopher Green 1-4 KCF
- Craig Green 20-24 KCF STETSON
- Vickie Green 1-4 KCF
- Gerald Griffin 5-9 D
- Margaret Griffin 5-9 D
- Charity Groom 1-4 KCF
- Gary Groom 1-4 KCF
- Patricia Guenther 25-29 KCF
- Anne Guimond 1-4 KCF
- Paul Guimond 1-4 KCF
- Jaynellen Gulliver 30-34 KCF
- Stewart Gulliver ’90 30-34 KCF
- James Gurney 1-4 KCF
- Mark Guthrie 1-4HAA
- Leslie Guyor 1-4 KCF
- Scott Guyor 1-4 KCF
- Maria Guzman Arellano 1-4 KCF
- Thomas Hagadone 10-14 KCF
- Ann (Wright) Haight ’69 35+ KCF
- Bruce Haight ’68 35+ KCF
- Julie Hakken 5-9 KCF
- Richard Hakken 5-9 KCF
- Cynthia Halderson 25-29 KCF
- Dean Halderson 25-29 KCF
- Amy (Mantel) Hale ’66 30-34 KCF D STETSON V
- Sandra Hale 5-9 KCF
- Thomas Hale 5-9 KCF
- Charles Hall 1-4 D
- Lynn (Hallberg) Hall ’67 35+ 1833
- William Hall ’67 35+ 1833
- Mary Halpert 35+ 1833 STETSON
- Rick Halpert ’69 35+ 1833 STETSON V
- Caroline (Richardson) Ham ’48 35+ 1833 D STETSON
- Leann Hamann McGowan 1-4 PPLC
- Janice Hamilton 35+ KCF
- R. Dickey Hamilton 35+ KCF
- Christine Hammond 15-19HC D
- Robert Hammond 15-19HC D
- Douglas Hancock 1-4 KCF
- Xeng Hang 1-4 KCF
- Yana Hang 1-4 KCF
- Michael Hannan 1-4 KCF
- Jeffrey Hanneman 10-14 KCF
- Debra Hanson 1-4 KCF
- Joshua Hanson 1-4 KCF
- Cynthia Harding 1-4 KCF
- Richard Harding 1-4 KCF
- Susan Harrington 10-14 KCF
- Antoine Harris 1-4 KCF
- Kendall Harris 5-9 KCF
- Kimberly Harris 1-4 KCF
- Charles Hartman Jr. 5-9 KCF
- Michael Hartman ’86 20-24 KCF STETSON
- Sarah Hartman 1-4 KCF
- John Hartmann 25-29 KCF
- Johanna Haupt 35+ KCF
- Norman Haupt 35+ KCF
- Lestra Hazel 10-14 KCF
- Robert Hearn Jr. 5-9 KCF
- Karen Hecht 1-4HAA
- Michael Hecht 1-4HAA
- Michelle Heimbuch ’90 25-29 KCFHAA
- Robert Heimbuch ’89 25-29 KCFHAA
- Craig Hendrix 30-34 KCF
- Dana (Holton) Hendrix ’80 30-34 KCF
- Joseph Heppert 5-9 KCF
- Kathleen Heppert 5-9 KCF
- Harold Hermanson ’76 10-14 KCF
- Lisa Hernandez Landis 1-4 KCF
- Kelly Hicks 1-4 KCF
- Holly Hill 1-4 KCF
- Sonia Hill 35+ 1833HAA
- A. Craig Hillemeier 15-19 KCF
- Marianne Hillemeier 15-19 KCF
- Jade Hill-VanGelderen 30-34 1833
- James Hines 1-4HAA
- David Hinman 5-9 KCF
- Patrica Hinman 5-9 KCF
- Barbara (Cook) Hinz ’72 35+ KCF V
- Michael Hinz 35+ KCF V
- Barbara (Oelslager) Hoag ’92 20-24HC
- Thomas Hoag Jr. 20-24HC
- Lynn Hobbs 25-29 KCF
- James Hogg ’74 35+ 1833
- Kathleen Hogg 35+ 1833
- George Holdsworth 1-4HAA PPLC
- Rebecca Holdsworth 1-4HAA PPLC
- Kim Holloway 1-4 KCF
- Jack Hosner ’88 25-29HAA
- Sharon (Dabideen) Hosner ’90 20-24HAA
- Barbara Hotary 5-9 KCF
- James Hotary 5-9 KCF
- Bonnie Hough 10-14 D
- David Hough 10-14 D
- Kevin Howley ’81 35+ 1833HAA D PPLC
- Richard Howrey ’87 30-34 1833HC D V
- Robert Howson 1-4 KCF
- Samantha Howson 1-4 KCF
- Gail (French) Hubbard ’67 25-29 KCF
- Lisa Hudgins-Lopez Sr. 1-4 KCF
- Russell Hudson 5-9 KCF
- Elizabeth Hugel 5-9 KCF
- Thomas Hulbert 10-14 KCF
- Norman Hunstad 35+ KCF
- Barbara Hunt 1-4 KCF
- Alma Hunter 15-19 KCF
- Frederick Hunter 15-19 KCF
- Jane (Schaafsma) Iannelli ’58 35+ D
- Vincent Iannelli ’58 35+ D
- Patricia Ignatius 5-9 KCF
- Ann (Gillespie) Ingles ’65 30-34 KCF
- Ana Jasso 1-4 KCF
- Jesus Jasso 1-4 KCF
- David Jensen 5-9 KCF
- Margaret Jensen 10-14 1833
- Rachel Jensen 5-9 KCF
- Steven Jensen 10-14 1833
- Catherine Jesko 1-4 KCFHC
- James Jesko 1-4 KCFHC
- James Jew 1-4 KCF
- Carmela Jimenez 1-4 KCF
- Javier Jimenez Sr. 1-4 KCF
- Meehee Joe 1-4 KCF
- Martha Johanski 1-4 KCF
- Robert Johanski Jr. 1-4 KCF
- Cynthia Johnson 5-9 KCF
- Jay Johnson 5-9 KCF
- Joanne Johnson 10-14 KCF
- Kevin Johnson ’82 25-29 KCFHC PPLC
- Laurel Johnson 10-14 KCF
- William Johnston 25-29 KCF D
- Savita Jolly 1-4 D
- Joan Judd 35+ KCF
- Robert Judd ’63 35+ KCF
- Hunyoung Jung 1-4 KCF
- Moonhee Jung 1-4 KCF
- Peter Junkin ’69 20-24 KCF
- Samuel Keith 1-4HAA
- Mary Beth Kelly 1-4HC PPLC
- Robert Kelly ’61 35+ 1833 STETSON
- Sylvia (Schaaf) Kelly ’61 35+ 1833 STETSON
- Donald Kempster 10-14 D
- Gail Kempster 10-14 D
- Colleen Kendro 1-4 KCF
- Tom Kendro 1-4 KCF
- Deborah (Boverhof) Kennedy ’78 35+ KCF
- Deborah Kent 1-4 KCF
- Stephen Kent 1-4 KCF
- Jill Kiel 5-9 KCF
- Randy Kiel 5-9 KCF
- Robert Kienle 35+ KCF
- Diane Kiino ’74 35+ KCF
- Michael Killian ’72 20-24 KCF
- Sally (Krause) Killian ’72 20-24 KCF
- Karen King ’77 35+ KCF
- David Kingsley 20-24 D STETSON
- Judy Kingsley 20-24 D STETSON
- Gregory Klenow 15-19 KCF
- Mary Klenow 15-19 KCF
- John Kline ’86 25-29 KCF
- Margie (Andreae) Kline ’86 30-34 KCF
- Kathleen Kline-Hudson 5-9 KCF
- Christopher Knight 1-4 KCF
- Laura Knight 1-4 KCF
- Barbara Knister 30-34 KCF
- Barry Knister ’63 30-34 KCF
- Donald Knoechel ’80 35+HAA D
- Edwin Knoechel 35+HC D
- Geraldine Knoechel 35+HC D
- Teresa Knoechel 35+HAA D
- Kathleen Koehler 1-4 KCF
- Greydon Koellmann 1-4 KCF
- Melanie Koellmann 1-4 KCF
- Janet Koestner 35+ KCF D
- Paul Koestner ’53 35+ KCF D
- Robert Kopecky ’72 35+ D STETSON
- Robert Kopen ’68 35+ KCFHAA
- Margaret Koreman 5-9 KCF
- Neil Koreman 5-9 KCF
- Frances Koremenos 20-24 KCF
- Joanne Kouba 35+ KCF
- Donna (Danielson) Kountoupes ’66 25-29 1833
- Sam Kountoupes ’64 25-29 1833
- Gail Kowalski 1-4 KCF
- Thomas Kowalski 1-4 KCF
- David Kracht 5-9HC PPLC
- Sharlene Kracht 5-9HC PPLC
- Kelly Kraft 1-4 PPLC
- Paul Kraft 1-4 PPLC
- Christine Kramer 1-4 KCF
- Wayne Kramer 1-4 KCF
- Cheryl Krause 10-14 KCF
- Eric Krause 10-14 KCF
- Philip Kraushaar Jr. ’74 35+ KCF V
- David Krebs 1-4HAA
- Michele Krebs 1-4HAA
- Nancy Kreher 1-4 KCF
- Nancy (Glomp) Kreilick ’58 35+ 1833
- John Krezoski ’69 35+ 1833 D STETSON V
- Susan (Oster) Krezoski ’69 35+ 1833 D STETSON
- Karen Krinock 1-4HC
- Mark Krinock 1-4HC
- John Kuch ’60 35+ KCF
- Martha Kuch 35+ KCF
- Jerome Kuh 1-4 KCF
- Jennifer Kunec 1-4HAA PPLC
- Robert Kunec 1-4HAA PPLC
- Jeffrey Kuras 1-4 KCF
- David Kurtz Jr. ’75 35+ KCF D
- Judith Kurtz 35+ KCF D
- Jon LaBahn ’61 25-29 KCFHAA
- Susan LaBahn 25-29 KCFHAA
- Deborah Lampar 25-29 KCF STETSON
- Kenneth Lampar Jr. ’79 25-29 KCF STETSON V
- Eugene Lampi 10-14 KCF
- Yomaira Lampi 10-14 KCF
- David Landeryou 5-9 KCF
- Katherine Lang 1-4 KCFHAA
- Terry Lang 1-4 KCFHAA
- Tessa (Swiftney) Lang ’92 10-14 KCF
- Vincent Larkin 1-4 KCF
- John Lawless III ’83 10-14 KCF
- Mary Lawless 10-14 KCF
- Carol (Miller) Layman ’58 35+ KCF
- Timothy Leet 1-4 KCF
- Ruth (Hirrschoff) Leine ’64 25-29 KCF
- Heather Leisenring 1-4HAA
- William Leisenring 1-4HAA
- Jack Lennox 10-14 1833
- Sandra Lennox 10-14 1833
- Jennifer Lepard ’86 20-24 KCF STETSON
- John Lett 25-29 KCF
- Andrea Levy 10-14 1833
- Paul Levy ’82 10-14 1833
- Stephen Lewis Jr. 30-34 KCF
- Jiaou Li 5-9HAA
- Sheng Liao 1-4 KCF
- Christopher Light 35+ KCF D
- Margo Light 35+ KCF D STETSON
- Marilyn Lin 15-19 KCF
- Paul Lin 15-19 KCF
- Richard Lindau 1-4 KCF
- Luis Lizardo 1-4 KCF
- Segundo Lizardo 1-4 KCF
- Margaret Lloyd 20-24 KCF
- Patricia Locke 10-14 KCF
- Elizabeth (Belser) Loegel ’77 20-24 KCF
- Lisa Lombard 5-9 KCF
- Douglas Long ’63 35+ KCF
- Valerie Long 35+ KCF
- Derrick Lopez 1-4 KCF
- Peter Loveland 1-4HAA
- Tracy Loveland 1-4HAA
- Eleanor Lucas 35+ KCF
- George Lucas 35+ KCF
- Barbara Lucier 25-29 KCF
- Richard Lucier 25-29 KCF
- Betty (Strand) Ludden ’66 35+ KCF D
- Eric Luhrs 1-4 KCF
- Diana Lundquist 1-4 KCFHAA D
- Thomas Lundquist 1-4 KCFHAA D
- Debra Lustig 1-4 KCF
- Amy Mach 1-4HAA
- Robert Mach 1-4HAA
- Carol MacLean 25-29 KCF
- David MacLean 25-29 KCF
- Jill Maiorano 1-4 PPLC
- Michael Maiorano 1-4 PPLC
- Rod Malcolm 5-9 KCF
- Khalid Malik 5-9 KCF
- Michele Maly-Dykema 5-9HC D
- Domenica Marchetti 10-14 KCF
- Susan Maren 15-19 KCF
- Kenneth Markel Jr. ’68 20-24 1833
- Valdeane Markel 20-24 1833
- Roberta Markworth 10-14 KCF
- Juan Marquez 1-4 KCF
- Christine Marquis 1-4HC
- Samuel Marquis Jr. 1-4HC
- William Marshall III 5-9 KCF
- Charles Martell 25-29 KCF
- Maria Martell 1-4 KCF
- Douglas Martin 10-14 KCF
- John Martin 10-14 KCF
- Michael Martin 5-9 KCF
- Mildred Martin 10-14 KCF
- Patricia Martin 5-9 KCF
- Bartolo Martinez 1-4 KCF
- Elvira Martinez 1-4 KCF
- Pablo Martinez 1-4 KCF
- Roni Masquelier 5-9 KCF
- Barbara (Cannon) Matthews ’65 20-24 KCF D
- Walter May 10-14 KCF
- Carolyn Mayers 30-34 KCF
- David Mayers ’63 30-34 KCF
- Glen Maylath ’83 5-9 KCF PPLC
- Judith Mayle 15-19 D
- Deborah Mazzoni 10-14 KCF
- Michael Mazzoni 10-14 KCF
- Debra McAlpine 10-14 KCFHC
- Jeffrey McAlpine 10-14 KCFHC
- Alexander McDonnell 1-4 KCF
- Lisa McDonnell 1-4 KCF
- Anita McEntyre 5-9 KCF
- Margaret McGrath 1-4HC PPLC
- Marlanea McGraw 1-4 KCF
- Jacqueline (Barton) McGuire ’72 35+ KCF
- Stephen McGuire ’70 35+ KCF
- Ann McKnight 5-9 KCF
- James McKnight 5-9 KCF
- Timothy McLaughlin 15-19 KCF
- Mary (Murch) McLean ’61 35+ 1833HAA D STETSON V
- Jennifer McMahon 1-4 KCF
- Stephen McMahon 1-4 KCF
- Patricia McManus 1-4HC
- Terrence McManus ’86 1-4HC
- Patricia Meola 15-19 KCF
- Phillip Meola 15-19 KCF
- Janice (Koltko) Mernitz ’68 30-34 KCF
- David Mesenbring ’73 35+ KCF D
- Gloria Messner 35+ KCF
- William Messner 35+ KCF
- Lynne Meyer 5-9 KCF
- Matthias Meyer 1-4 KCF
- Richard Meyer 5-9 KCF
- Steven Meyer 5-9 D
- Tina Mickley 10-14 KCF
- Warren Mickley 10-14 KCF
- Danita Milbeck 10-14 KCF
- Steven Milbeck 10-14 KCF
- Alita (Davis) Miller ’87 5-9HAA D
- Carol Miller 10-14 D
- Carol Miller 10-14 KCF
- Douglas Miller 10-14 KCF
- James Miller Jr. ’87 5-9HAA D
- John Miller 10-14 D
- Pamela Miller 10-14 KCF
- William Miller 1-4 KCF
- John Miller-Purrenhage ’93 15-19 KCF
- Laura Miller-Purrenhage ’93 15-19 KCF
- David Millstone 5-9 KCF D
- Edward Miner ’76 25-29 KCF STETSON
- Imants Minka 1-4 KCF
- Daniel Minkus ’82 30-34 1833
- Susan Minkus 30-34 1833
- Brian Mitchell 1-4 KCF
- Ramona Mitchell 1-4 KCF
- Alan Modlinski 1-4 KCF
- Julia Modlinski 1-4 KCF
- Adil Mohammed 1-4 D
- Shaheen Mohammed 1-4 D
- David Moore 30-34 KCF
- Leyla Moossavi ’88 20-24 KCF
- Helda Morales 15-19 KCF D
- Sheila Moran 5-9 KCF D
- Betty Morefield 5-9 1833
- Christopher Morris ’79 35+ KCF
- Jeannine Morris 35+ KCF
- Kevin Mosblech 5-9 KCF
- Kristin (Comstock) Mosblech ’80 5-9 KCF
- Eric Mueller 1-4 KCF
- Melinda Mueller 1-4 KCF
- Michael Muirhead Jr. 1-4 KCF
- Brenda (Hudson) Mulder ’84 25-29 1833
- Clifford Mulder ’84 25-29 1833 V
- Laura Mundorff 1-4 KCF
- James Murphy 1-4 KCF
- Susan Murphy 1-4 KCF
- Rubina Mustafa 1-4 KCF
- Carol (Hoben) Muth ’68 35+ 1833
- Jon Muth ’67 35+ 1833
- Susan Nance-Luhrs 1-4 KCF
- Wesley Naviaux 1-4 KCF
- Charles Nelson 15-19 KCF
- Kari Nelson 5-9 D
- Vicki Nelson 10-14 KCF STETSON
- Alan Nesburg ’69 35+ KCF D
- Kathryn Nesburg 35+ KCF D
- Charles Newton 15-19 KCF
- Ellen Newton 15-19 KCF
- Peggy Nichols 5-9 KCF
- Cynthia Nicita 1-4 KCF
- Carol Nickelson 1-4 PPLC
- Jeffrey Nickelson 1-4 PPLC
- Curt Nielsen 1-4 KCF
- Holly Nielsen 1-4 KCF
- Karen Nielsen ’75 15-19 KCF
- Paul Nielsen 25-29 KCF
- Susan (Webb) Nielsen ’88 25-29 KCF
- Douglas Nord 5-9HAA
- Nancy Nord 5-9HAA
- Lori Norgrove 1-4HAA
- Michael Norgrove 1-4HAA
- Elisabeth Norwood 1-4 KCF
- Sam Norwood IV 1-4 KCF
- Jason Novotny 1-4 KCF
- Keely Novotny 1-4 KCF
- Deborah Nowak-Vanderhoef 20-24HC
- Ellen Nuechterlein 1-4 KCF
- Paul Nuechterlein 1-4 KCF
- Leanne Numbers 5-9 KCF
- Terry Numbers 5-9 KCF
- Joseph Nuyen Jr. ’79 35+ 1833 D
- Wendy Nuyen 35+ 1833 D
- John Oelslager 5-9HAA
- Richard Offerman 1-4HAA
- Brian O'Keefe 1-4 KCF
- Robyn O'Keefe 1-4 KCF
- Sean O'Keefe 1-4 KCFHAA PPLC
- Suzanne O'Keefe 10-14 KCF
- Charissa Oliphant 10-14 KCF
- Thomas Oliphant 10-14 KCF
- Linda Olivieri 15-19 KCF
- Linda Olsen 20-24 KCF
- Roger Olsen 20-24 KCF
- Esther Onaga 5-9 KCF
- Florence Orosz 35+ 1833 D
- Joel Orosz ’79 35+ 1833 D
- Carol Osborne 20-24 D
- Richard Osborne 20-24 D
- Juan Osorio 1-4 KCF
- Sandra Osorio 1-4 KCF
- Carl Osthaus ’65 20-24 KCF
- Michael Ouding ’86 30-34 KCF
- Edmund Outslay 10-14 KCF
- Jane Outslay 10-14 KCF
- Jennifer (Dill) Ovink ’73 25-29 1833HC
- Roger Ovink ’73 30-34 1833HC
- Fred Ovsiew 1-4 KCF
- Jose Pacheco 5-9 KCF
- Karin Pacheco 5-9 KCF
- Anthony Pagorek 5-9 KCF
- Kathleen Pagorek 5-9 KCF
- Geoffrey Paine ’80 10-14 KCF
- Mary Paine 10-14 KCF
- Emily Palacios 1-4 KCF PPLC
- John Palacios II 1-4 KCF PPLC
- Cindy Palese 5-9 KCF
- Michael Palese 5-9 KCF
- Byoung Park 1-4 KCF
- Sagrario Parrado Pinacho 1-4 KCF
- Bethany Parsons Perry 1-4 KCF
- Jeffrey Paschke ’74 35+ KCF
- Mary (Johnson) Paschke ’74 35+ KCF
- Charlene Patrell 1-4 D
- Gregory Patrell 1-4 D
- James Patton 1-4 KCF
- James Patton Jr. 1-4 KCF
- James Paul ’78 15-19 KCF
- Nancy (Simmons) Paul ’77 15-19 KCF
- Laura Pedelty ’77 1-4 KCF
- Sharon Peeters 10-14 KCF
- Steven Pelak ’82 20-24 1833HC PPLC
- David Pellegrom ’61 20-24 KCF
- Carey Pellerin 1-4HAA
- Mark Pellerin 1-4HAA
- Deborah Percy 25-29 KCF D
- Juana Perez 1-4 KCF
- Radhames Perez 1-4 KCF
- Donny Perkins 1-4 KCF
- Tabitha Perkins 1-4 KCF
- David Perry 1-4 KCF
- Amy Peterson 25-29 KCF
- Gail Peterson ’87 30-34 1833HC D
- George Peterson 25-29 KCF
- Viktoras Petroliunas 20-24 KCF
- James Phelan ’73 35+ KCF
- Kathy (Smith) Phelan ’73 30-34 KCF
- Chris Pickell 1-4HC PPLC
- Kim Pickell 1-4HC PPLC
- The late Eva Pierce 10-14 KCF
- The late Harley Pierce ’51 35+ KCF
- Jodie Plumert ’85 25-29 KCF
- Mary Plumert 35+ KCF
- William Plumert 35+ KCF
- Barbara Poag 10-14 KCF
- Craig Polinski 10-14 KCF
- Ana Posada 5-9 KCF
- Sarah Post 5-9 KCFHAA
- Thomas Post 5-9 KCFHAA
- Lanny Potts 15-19 1833 V
- David Prystash 1-4HC
- Lisa Prystash 1-4HC
- Frederick Przybysz 5-9 KCF
- Kathleen Przybysz 5-9 KCF
- Yves Pszenica 1-4 KCF
- Allison Pudduck ’88 10-14 KCF
- Valerie Purvin 10-14 KCF
- Rose Putney 1-4 KCF
- Kirstin (Guter) Queen ’94 15-19 KCF PPLC V
- Anne Quinn-Diment 20-24 1833HAA D PPLC STETSON
- James Radermacher 1-4HC PPLC
- Daniel Radspieler 20-24 KCF
- Flora Radspieler 20-24 KCF
- Beverly (Winnicki) Rainaldi ’84 5-9 KCF
- William Rainaldi 5-9 KCF
- Eric Ramsay 5-9 KCF
- Marcie Ramsay 5-9 KCF
- Cynthia Ramsey 1-4 KCF
- David Ramsey 1-4 KCF
- Brenda Ray 1-4 KCFHC PPLC
- Charles Ray 1-4 KCFHC PPLC
- Crystal Read 1-4HAA PPLC
- William Read 1-4HAA PPLC
- Leo Reap Jr. 10-14 KCF
- Sherri Reap 10-14 KCF
- Sarah (Diehl) Redman ’72 10-14 KCF STETSON
- Henny Regnier 10-14 KCF
- Edwin Reichenbach 1-4HC PPLC
- Robin Reichenbach 1-4HC PPLC
- Donald Reichle 10-14HC
- Paula Reichle 10-14HC
- Frederica Renaud 5-9 D
- Raymond Renaud Jr. 5-9 D
- Ann Render 10-14 KCF
- Thomas Renuart 1-4 KCF D
- Victor Reyes 10-14 KCF
- Russell Rhoads 20-24 KCF
- Tom Rice 20-24 KCF
- Marjorie Rich 1-4 KCF
- Janet Richards 5-9 KCF
- Timothy Richards 5-9 KCF
- Lekha Richardson 1-4 KCF
- Todd Richardson 1-4 KCF
- Elaine Riebe 35+ 1833
- Kenneth Riebe 35+ 1833
- Gordon Riggs 5-9 KCF
- Susan Riggs 5-9 KCF
- Laura (Burleigh) Rizzo-Benson ’92 5-9 KCF
- Kimberly Roberson 1-4 KCF
- David Roberts II 1-4 KCF
- Kelly Roberts 1-4 KCF
- Michael Robertson 5-9 KCF
- Gail (Olin) Rodwan ’63 35+ 1833 D STETSON
- J. Gordon Rodwan ’62 35+ 1833 D STETSON
- Werner Roennecke 5-9 KCF
- Charmine (Messenger) Rone ’73 30-34 KCFHAA D
- Clifford Rone 30-34 KCFHAA D
- Larry Rop 25-29 KCF
- Mary Rop 25-29 KCF
- Kathy Roschek 5-9 KCF
- Lon Rosenfield 10-14 KCF
- Bruce Rothschild 5-9 KCF
- Seely Rotigel 1-4HAA
- Ann Rowland 1-4 KCF
- David Rowland 1-4 KCF
- Tamijo Ruether-Affor 1-4 KCF
- Cheryl Rumery 5-9 KCF
- Richard Rumery 5-9 KCF
- Frederick Rupp 1-4 KCF
- Georgia Rupp 1-4 KCF
- Deborah Russell ’76 25-29 1833
- Marjory Russell 10-14 KCF
- Paulette Russell 5-9 D
- Joan Rutledge 1-4 KCF
- Stephen Rutledge 1-4 KCF
- Jennifer (Smith) Sanderson ’66 35+ 1833 D V
- William Sanderson ’67 35+ 1833 D
- Annette Sargent 5-9 KCF
- Eric Sargent 5-9 KCF
- Nongram Sarika 1-4 KCF
- Jane Saro 1-4HAA
- Patrick Sarver 1-4 KCF
- A. Eileen (Billings) Scamehorn ’58 35+ KCF
- Nancy Scheer 10-14 KCF
- Eric Schertzing 1-4 KCF
- Nancy Schertzing 1-4 KCF
- Daniel Schlaff 10-14 KCF
- Kristen Schmitz 1-4 KCF
- Annmarie Schneider 1-4HAA
- Donald Schneider ’63 35+ 1833HC D STETSON V
- Robert Schneider 1-4HAA
- Lucy Schonfeld 25-29 KCF
- Michael Schonfeld ’70 25-29 KCF
- James Schreiber 1-4 KCF
- Mary Schreiber 1-4 KCF
- Michelle Schuitema 1-4 KCF
- Jason Scott 1-4 KCFHAA
- Joy Scott 1-4 KCFHAA
- Jerome Seid 1-4 KCF
- Michelle Seid 1-4 KCF
- Charles Seifert ’55 35+ KCF D
- George Seifert ’83 30-34 1833 D STETSON
- Joyce Seifert 35+ KCF D
- Sherri (Fagerman) Seifert ’83 25-29 1833 D STETSON
- Mary Shapton 1-4 KCF PPLC
- Robert Shapton 1-4 KCF PPLC
- Charles Sheaff 35+ KCF D
- Lynne (Carlson) Sheaff ’69 35+ KCF D V
- Daniel Sheets 5-9 KCF
- Jill Shelby 1-4HC
- Perry Shelby 1-4HC
- Christopher Sheldon 10-14 KCF
- Jeanne Sheldon 10-14 KCF
- Amy Shepherd 1-4 KCF
- Andrew Shepherd 1-4 KCF
- Colleen Sherburne ’77 20-24 KCF STETSON
- Charles Sherman ’77 10-14 KCF
- Jill Sherman 10-14 KCF
- Steven Sherman 5-9 KCF
- John Sherwood 1-4 KCF
- Rebecca Sherwood 1-4 KCF
- Christian Shiemke ’82 25-29 KCF
- Deborah (Tilbury) Shiemke ’82 25-29 KCF
- Michael Shiner ’82 10-14 KCF V
- Nancy Shiner 10-14 KCF
- Edward Shipley 20-24 KCF
- Kenyon Shively 30-34 KCFHAA
- Sheila Shively 30-34 KCFHAA
- Judith (Lindberg) Shoolery ’57 35+ KCF STETSON V
- Kenneth Silverman 1-4HAA
- Carol Simpson 10-14 KCF
- J. Brooks Simpson 10-14 KCF
- Nancy Sinclair ’70 35+ KCF D
- Elizabeth (Johnston) Singh ’63 35+ KCF
- Ronald Siwik ’61 20-24 D
- Anders Sjogren 1-4 D
- Wesley Sly 25-29 KCF
- Carol Smith 35+ KCF
- Diane Smith 1-4HAA
- James Smith 5-9 KCF
- Janice Smith 10-14 KCF
- Joseph Smith 10-14 KCF
- Linda (Phelps) Smith ’63 30-34 KCF
- Roy Smith 20-24 D STETSON
- Scott Smith 1-4HAA
- Vickie Smith 5-9 KCF
- Wendy Smith 5-9 KCF
- Melissa Sokol-Keith 1-4HAA
- Janet Sortor 15-19 KCF
- Lindsay South 5-9 KCF
- Christina Sphar 1-4 KCF
- John Spitzer ’83 30-34 KCFHC D STETSON
- Lynn (Larkin) Spitz-Nagel ’63 10-14 KCF
- Aaron Sprague 1-4 KCF
- Michael Stack 20-24 KCF
- Matthew Stagner 5-9 KCF
- Christina Stamper 1-4HAA
- David Stamper 1-4HAA
- Corinne Stanton 1-4 KCF
- Elisabeth Steward 20-24 KCF
- John Steward ’71 20-24 KCF
- Pamela Stille 1-4 PPLC
- Lauren (Kamens) Stolberg ’92 25-29 KCF
- Russell Stolberg 25-29 KCF
- Catherine (Alexander) Stordeur ’73 1-4 KCF
- Robert Stordeur 1-4 KCF
- Valerie Strauss 1-4 KCF
- Adrian Stroupe 1-4 KCF
- Susan Stroupe 1-4 KCF
- Joseph Stulberg ’67 35+ D STETSON
- Mildred-Jeanne Stulberg 35+ D
- Kristi Stutz 1-4HAA
- Todd Stutz 1-4HAA
- Amy Suelzer 1-4 KCF
- R Jeanne Svendson ’53 35+ KCF
- Louis Swanson Jr. 10-14 KCF
- Timothy Swartz ’74 35+ KCF
- Brian Sweeney 1-4 KCFHC PPLC
- Patricia Sweeney 1-4 KCFHC PPLC
- Bonnie Wachter Swenby ’69 35+ 1833 D STETSON V
- Ralph Swenby 35+ 1833 D STETSON V
- Joanne Sycko 15-19 KCF
- Robert Sylvester 1-4 KCFHC
- Richard Szumplawski 1-4 KCF
- Kay T. Takahashi 25-29 1833 STETSON
- Donna Talbot 1-4 KCF
- Kevin Tallio 1-4 KCF
- Nancy Tallio 1-4 KCF
- Janice (Koehler) Tardiff ’90 25-29HAA
- Joseph Tardiff ’89 25-29HAA
- The late Catherine (Anderson) Taylor ’62 35+ 1833
- Deborah Taylor 5-9 KCF
- Stephanie Teasley ’81 30-34 1833 PPLC
- Meri Tenney Muirhead 1-4 KCF
- Marilyn Terranella 20-24 1833
- Steven Terranella 20-24 1833
- Savita Thakur 1-4 KCF
- Andrea Thomas 1-4 KCF
- Doreen Thomas 10-14 D
- Edward Thomas 10-14 D
- Brenda Thompson 15-19 KCF
- Gary Thompson 5-9 1833 V
- Larry Thompson 15-19 KCF
- Teresa Thompson 5-9 1833 V
- Carol Tidwell 20-24HAA
- James Tidwell ’69 20-24HAA
- Bruce Timmons ’64 35+ KCF V
- Janice Timmons 35+ KCF
- Santiago Tolentino Elizalde 1-4 KCF
- Elizabeth Tolman 5-9 KCF
- James Totten 1-4 KCF
- Bety Totten-Moran 1-4 KCF
- Christian Trefftz 5-9 KCF
- David Truman 1-4 KCF
- Catherine Tucci 1-4 KCF
- John Tucci 1-4 KCF
- Helen (Birdsell) Tucker ’55 20-24 KCF
- Arthur Turner 20-24 KCF
- Molly (Conklin) Turner ’68 35+ KCF
- Jason Tylenda 35+ 1833HAA D PPLC
- Carol VanAntwerp 25-29 KCF
- Richard VanAntwerp 25-29 KCF
- Scott Vance ’80 10-14 KCF
- Elizabeth VanDenBerg 25-29HAA D
- William Vanderhoef ’81 20-24HC
- Barbara Vanderkloot 5-9 1833HC
- Mathew Vanderkloot 5-9 1833HC
- Cornelius VanDerWege 10-14 KCF
- Kathleen VanDerWege 10-14 KCF
- Mark Van Faussien 5-9 KCFHC
- Patricia Van Faussien 5-9 KCFHC
- Jeffrey VanGelderen ’81 30-34 1833
- James VanHeest 5-9 KCF
- Nancy VanHeest 5-9 KCF
- Wendy Van Peenan 5-9 KCF
- Eleanor Van Zandt 15-19 D
- Thomas Varitek 1-4 KCF
- Tracie Varitek 1-4 KCF
- Bonnie Vasilion 5-9 KCF
- John Vasilion 5-9 KCF
- Karen Vaughn ’86 30-34 KCF
- Merrilyn (Cigard) Vaughn-Hoffman ’58 35+ KCF D V
- Ben Venegas 5-9 KCF
- Jean Venegas 5-9 KCF
- Anne Venner 5-9 KCF
- Thomas Venner 5-9 KCF
- Elizabeth (Fiore) Vogel ’85 15-19 1833
- R. Scott Vogel ’84 15-19 1833
- Bryant Wade 1-4 KCF
- Lisa Wade 1-4 KCF
- Genevieve Waldron 1-4 KCF
- Frances Walsh 20-24 KCF
- C. Glen Walter ’62 35+ KCF
- Edite (Balks) Walter ’62 30-34 KCF
- Bruce Wampold 30-34 KCF
- Grant Wanner 1-4 KCF
- Susan Wanner 1-4 KCF
- Tarik Wasfie 5-9 KCF
- John Washburn 5-9 KCFHAA
- Nobue Washburn 5-9 KCFHAA
- Bradley Wasserman 1-4 D
- Thomas Waun 1-4 KCF
- Marcie Weathers 1-4 KCF
- Barbara Webster 35+ 1833
- Barry Webster ’68 35+ 1833
- Allison Webster-Giddings 1-4 KCF
- Christine Wedge 1-4HAA
- Charles Wehr 5-9 KCF
- Susan Wehr 5-9 KCF
- Gregory Weidman 10-14 KCF
- Barbara (King) Welke ’82 5-9 KCF
- Thomas Welke ’82 5-9 KCF
- Ralph Wellington ’68 35+ KCF
- Marygrace Wendel 5-9 KCF
- Robert Wendel 5-9 KCF
- Sidney Weseman ’69 35+ KCF D
- Anne West 25-29 KCF
- William West Jr. 25-29 KCF
- James White 5-9 KCF
- Anne Widger 1-4HAA
- David Widger 1-4HAA
- Charlotte Wilks 25-29 KCF
- Robert Wilks 25-29 KCF
- Rodger Will 1-4 KCF
- Madeline Willard 25-29 KCF
- William Willard 25-29 KCF
- Dianne Willer-Sly ’80 25-29 KCF
- Donna Williams 30-34 KCF
- Ja'ethel Williams 1-4 KCF
- Louis Williams Sr. 1-4 KCF
- Patricia (Belew) Williams ’85 20-24HAA D
- William Williams ’71 30-34 KCF
- Lisa Winarski 1-4 KCF
- Richard Winarski 1-4 KCF
- Robert Winship ’71 15-19 1833
- Thomas Wise 15-19 KCF
- John Witucki 20-24 KCF
- Suzanne Witucki 20-24 KCF
- Jeffrey Wojcik 1-4 KCF
- Stephanie Wojcik 1-4 KCF
- Dale Wolf 1-4 KCF
- Lisa Wolf 1-4 KCF
- Lynn Wolf 10-14 KCF
- Steve Wolf 10-14 KCF
- Charlotte Wolfe 1-4 KCF
- K Perry Wolfe Jr. 1-4 KCF
- Robert Wolfe 1-4 KCF
- Matthew Wolfgang 1-4 KCF
- Stacy Wolfgang 1-4 KCF
- Brian Wood 15-19 KCF
- Deborah Wood 15-19 KCF
- James Wood 20-24 KCF
- Michael Woods 5-9 KCFHAA
- Susan Woods 5-9 KCFHAA
- Leslie Wright 5-9 KCF
- Wayne Wright 35+ 1833
- Wei Wu 1-4 KCF
- John Wynne 5-9 KCF
- Louise Yarnall 5-9 KCF
- Jonathan Yaruss 1-4 KCF
- Virginia Yaruss 1-4 KCF
- Harold Yaudes II 1-4 KCF
- Antoine Yazbeck 1-4 KCFHAA
- Majd Yazbeck 1-4 KCFHAA
- Steven Yedlin 5-9HAA D
- The late Eugene Yehle ’41 35+ D
- Mary Yehle ’68 20-24 1833 D STETSON
- Richard Yehle ’68 35+ 1833 D STETSON V
- Teresa Yoder 5-9 KCF
- William Yurdin 1-4 KCF
- Barina Zado 5-9 KCF
- Lorrie Zorbo 5-9HAA